App Store Google Play

Валентин Резніченко привітав з 85-ю річницею Дніпропетровської області

27.02.2017 13:40
Валентин Резніченко привітав з 85-ю річницею Дніпропетровської області

Шановні земляки!

Вітаю вас із 85-ю річницею Дніпропетровщини! 27 лютого 1932 року увійшло в історію як день об’єднання жителів нашого регіону.

Це свято тих, хто тут народився й виріс, сюди переїхав. Дніпропетровщина – область з особливим колоритом, неповторною атмосферою й оригінальними традиціями.

У Дніпропетровщини світова слава сильних духом людей. Людей, які зупинили війну і стали форпостом для всієї України. Наша область – осередок стабільності й миру.

Наш регіон розвивається. Ми ремонтуємо дороги, прокладаємо водоводи, модернізуємо котельні, будуємо дитячі садки, реконструюємо школи, підтримуємо підприємців. На нашій землі почувають себе комфортно іноземні інвестори.

За успіхами – професіоналізм, працелюбство й цілеспрямованість сотень тисяч жителів. Металурги, гірники, будівельники, інженери, хлібороби, вчені, лікарі, вчителі, юристи, спортсмени пишуть яскраві сторінки історії Дніпропетровщини.

Бажаю вам та вашим родинам здоров’я, щастя, наснаги, сімейного затишку. Нехай у ваших домівках панують мир і добробут. Нових перемог і творчих злетів!

Слава Дніпропетровщині! Слава Україні!

 

 

З повагою

Голова облдержадміністрації                                                 Валентин РЕЗНІЧЕНКО

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...