App Store Google Play

Порошенко урочисто відкрив неонатальний центр у Дніпрі

27.02.2017 15:20
Порошенко урочисто відкрив неонатальний центр у Дніпрі

Сьогодні, 27 лютого президент України Петро Порошенко відвідав реконструйований сучасний неонатальний центр у Дніпрі, де лікарі зможуть проводити операції немовлятам з різними патологіями. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Президент України Петро Порошенко відкрив у Дніпрі обласну дитячу поліклініку. На трьох поверхах – сучасне обладнання та кабінети для прийому маленьких пацієнтів з усієї області. На четвертому – неонатальне відділення для порятунку новонароджених.

"Під час своєї виборчої кампанії, у програмі, я сказав що ключовим елементом є децентралізація. Коли кошти із Києва передаються місцевим територіальним громадам. Мало хто тоді вірив у це. Всі казали: знову навантажать нас, грошей не віддадуть, з правами обдурять, а обов'язки перекладуть. Гроші, насправді, прийшли. Мені приємно чути слова міського голови, що всі гроші, які були виділені на медицину, були реалізовані у потрібному руслі, і з Києва в ці кошти ніхто не втручається. Це яскравий приклад пріоритизації, на реконструкцію центру місто отримало 100 млн. грн. В першу чергу це надзвичайна подія для маленьких мешканців міста. Сьогодні шанс на життя отримають ті крихітки, які потребують надсучасної допомоги. В новоспеченому центрі все, як у найкращих лікарнях Європи. В Україні таких закладів поки одиниці. Зазначу, робота медиків відтепер повністю комп’ютеризована, всі данні та результати аналізів будуть надходити в електронному вигляді", - розповів Порошенко.

В обласному центрі виходжують немовлят, які народилися передчасно і мають вкрай низьку вагу тіла. Крихітних малюків рятують за допомогою сучасного медобладнання. Велику роль відіграють професійні лікарі. Силами влади відділення постінтенсивного догляду та виходжування новонароджених було капітально відремонтовано та осучаснено.

"У відділенні проходять лікування новонароджені з пологових будинків Дніпропетровської області, які знаходяться в критичному стані, в тому числі і глибоко недоношені, що надходять до лікарні по лінії неонатальної реанімаційно-консультативної бригади обласного центру екстреної медичної допомоги. Відбулася повна реконструкція з елементами капітального будівництва розташованої поруч будівлі поліклініки дитячої міської лікарні, де тепер розгорнуті на чотирьох поверхах відділення анестезіології та інтенсивної терапії для новонароджених на 12 ліжках з власним сучасним операційним блоком, відділення для недоношених і для хворих новонароджених на 40 ліжок і відділення реабілітації на 20 ліжок. Всі палати одномісні і двомісні із сумісним перебуванням матерів і немовлят з усіх районів області та Дніпра", - розповів завідуючий відділенням Сурков Денис.

Завідувач консультативної поліклініки Дитячої обласної лікарні Валерій Пінський розповів, що в оновленому центрі створені комфортніше умови для діточок.

"Тепер у нас є сучасна будівля з необхідним обладнанням, яке відповідає вимогам санітарної безпеки, щороку центр відвідують близько 300 дітей. У поліклініці працюють 32 медичних спеціаліста", - розповів Пінський.

Також відтепер створені сучасні умови для проведення у новонароджених нейрохірургічних втручань, реконструктивних операцій при вроджених вадах розвитку. Реалізована концепція повного циклу лікування для всіх немовлят, в тому числі глибоко недоношених від півкілограма ваги при народженні, з надходженням до відділення анестезіології та інтенсивної терапії, операційного блоку, та поетапного лікування в відділеннях спільного перебування виписці додому.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...