App Store Google Play

Фестиваль атошних пісень, єдиний реєстр демобілізованих та млинці для захисників: підсумки тижня від ДніпроОДА

27.02.2017 17:00
Фестиваль атошних пісень, єдиний реєстр демобілізованих та млинці для захисників: підсумки тижня від ДніпроОДА

Фестиваль «Пісні, народжені в АТО» знов збирає талановитих бійців, у Музею АТО з’явилися нові прихильники зі всього світу, а у єдиного реєстру демобілізованих – нова функція.  Про головні події останнього тижня розповіла радник голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб під час щотижневого публічного звіту.  

За тиждень до Центру допомоги учасникам АТО звернулися 146 бійців. Їх питання -  оздоровлення, оформлення пільг та землі.  

До першого в Україні єдиного реєстру демобілізованих вже внесли інформацію про 14 тисяч бійців. Він дозволяє систематизувати дані про військових, визначитися, якими пільгами захисник вже скористався та на яку допомогу ще має право. Нова функція єдиного реєстру – про цікаві заходи  бійці АТО дізнаються через СМС-повідомлення.

«Команда Валентина Резніченка проводить чимало заходів для бійців АТО. Але військові з віддалених районів не завжди знають про них. Не у всіх є доступ до Інтернету, не всі щодня бувають у ветеранських організаціях. А мобільні телефони є у всіх. Отримувати інформацію в одному повідомленні - дуже зручно», - розповіла Ольга Горб.

За місяць роботи внутрішню експозицію першого в Україні Музею АТО відвідали понад 6 тисяч людей. Експозиція займає півтисячі квадратних метрів, на яких розміщено майже 2 тисячі експонатів. Родзинка – мультимедійний зал, де транслюється документальний фільм про війну одразу на чотирьох стінах .

Розпочалася підготовка до другого Всеукраїнського фестивалю «Пісні, народжені в АТО». Приєднатися до нього запросили сольних виконавців та музичні гурти зі всієї країни, які виконають авторські композиції. Гала-концерт відбудеться у травні у літньому театрі дніпровського парку Шевченка.

 Бійці АТО, їхні рідні та волонтери розпочали підготовку до другого балу «Мужність і грація». Цього разу танцюватимуть вальс і ча-ча-ча.

З початку року у реабілітаційному центрі для бійців АТО пролікувалися 127 бійців. З хлопцями працюють лікарі, фізіотерапевти, психолог та психіатр. У центрі є лазерна терапія, магнітотерапія, ультразвукові інгаляції, масажі, лікувальні ванни, спеціальне обладнання для розробки судин.

З початку року 7 груп демобілізованих розпочали заняття на курсах англійської. Вивчають іноземну мову 80 бійців. 260 військових такі курси вже завершили.

Більше семи тисяч млинців приготували жінки ДніпроОДА для бійців АТО. Їх відправили захисникам на передову.

«До акції долучилися близько півтисячі жінок ДніпроОДА. Ми поставили рекорд. Подібного ніколи не було у жодній адмінбудівлі», - наголосила Ольга Горб.

ДніпроОДА продовжує організовувати для мешканців області творчі вечори. Минулого тижня відбулося одразу дві такі зустрічі: із поетами  Сергієм Пантюком та Олексєм Биком, а також народним артистом України Олексієм Горбуновим.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...