App Store Google Play

У Дніпрі нагороди переможців літературно-мистецького конкурсного фестивалю «Собори наших душ»

25.02.2017 09:00
У Дніпрі нагороди переможців літературно-мистецького конкурсного фестивалю «Собори наших душ»

У міському Палаці дітей та юнацтва підбили підсумки конкурсного фестивалю «Собори наших душ» і нагородили його переможців. Цього року фестиваль зібрав понад 5 тис. учасників – учнів та вихованців навчальних і позашкільних закладів міста. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міської ради.

Переможцями стали 658 дітей. Вони розподілилися за номінаціями: образотворче та декоративно-вжиткове мистецтво, поезія та проза, композитори. Усі переможці отримали грамоти, а ті, чиї роботи визнані найкращими, – ще й статуетки-оскари. Привітала всіх присутніх у залі заступник директора департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Одарка Біла. Вона подякувала педагогам, батькам за те, що виховують таких творчих, талановитих дітей.

«Це – один з конкурсів, який збирає велику кількість учасників. Цього року їх понад 5 тисяч, а переможців міського етапу – 658. Вони й представлятимуть Дніпро на обласному етапі конкурсу. Слід зазначати, що цього року маємо багато учасників і переможців у номінації «Поезія та проза», а також «Образотворче та декоративно-вжиткове мистецтво», в якій представлено багато робіт з петриківського розпису. Діти-учасники всі дуже різні, але по-своєму талановиті. Такий конкурс, насамперед, дає нашому молодому поколінню розуміння, що вони є справжніми українцями, своєрідною об'єднавчою силою на ґрунті національних традицій», – зазначила Одарка Біла. Вона також побажала дітям подальшого творчого натхнення і майбутніх перемог. «Ви – наша гордість, велика надія. Усе місто вами пишається», – сказала представниця мерії, звертаюсь до переможців.

Одарка Біла додала, що з найкращими читцями конкурсу буде записаний відеоролик. Діти декламуватимуть вірші Тараса Шевченка. Відео презентують до Шевченківських днів.
Під час заходу також були відзначені грамотами керівники творчих гуртків, центрів позашкільної роботи. На сцені палацу виступили його творчі колективи.

Одна з переможниць конкурсу в номінації «Поезія та проза» 10-річна  Антоніна Марикіна радіє такій відзнаці. «Написала для конкурсу казку під назвою «Як з'явився барабан». Насправді писала спочатку як твір, а вийшла – казка. Вчителька запропонувала відправити її на цей конкурс, і от – моя робота перемогла!», – розповіла дівчинка.

15-річна Ангеліна Чорноус вже не раз брала участь у конкурсі, але цього року вперше перемогла. «Дякую організаторам за можливість брати участь у такому справді масштабному творчому змаганні. Це неабияке задоволення. Перемогла в номінації «Образотворче та декоративно-вжиткове мистецтво». Моя робота – писанкове дерево, над яким працювала три місяці, а взагалі писанкарством займаюся вже шість років», – поділилася Ангеліна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...