App Store Google Play

Майже 100 працівників ЦНАПів Дніпропетровщини навчилися бути стресостійкими

25.02.2017 09:45
Майже 100 працівників ЦНАПів Дніпропетровщини навчилися бути стресостійкими

Майже 100 працівників ЦНАПів Дніпропетровщини навчилися управляти стресом, координувати емоції і відновлюватися після перевантажень. Позаду – чотири дводенних тренінги із стрес-менеджменту. Їх проводить ДніпроОДА за програмою EGAP Фонду Східної Європи. До кінця липня курс пройдуть понад 250 керівників та адміністраторів Центрів.


«Працівники ЦНАПів щодня взаємодіють з населенням: приймають документи, надають консультації. Велике навантаження на роботі може призвести до стресу. Команда ДніпроОДА ініціювала цикл тренінгів для фахівців ЦНАПів. Позаду – уже чотири. Навчилися бути стресостійкими майже сто адміністраторів та керівників. Освітню програму реалізуємо разом зі швейцарськими партнерами. Це унікальний досвід Дніпропетровської області», – зазначив заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.


Тренінг дводенний. Він включає набір технік та вправ зі стрес-менеджменту.


«Працівники ЦНАПів стикаються з великим напливом людей, які хочуть швидко вирішити свої питання. Такі тренінги допомагають впоратися з навантаженням, – зазначила бізнес-тренер Оксана Вороніна. – На тренінгу ми детально розбирали, як виникає стрес. Важливо знати симптоми. Серед них – головний біль, розлади шлунку, небажання йти на роботу, зайва дратівливість. У такі моменти треба себе розвантажити: зробити зарядку, дихальну гімнастику, поспілкуватися з природою, налаштуватися на позитив».


Перша частина заняття присвячена стресостійкості: учасники вчаться, як управляти емоціями та відновлюватися після роботи.


Тема другої частини – клієнтоорієнтованість: працівники ЦНАПів дізнаються, як можна донести клієнту необхідну інформацію.


Адміністратор ЦНАПу «Лівобережний» Дніпра Олена Пашковська тренінгом задоволена.
«Адміністратором працюю шість років і дуже люблю свою роботу. Тренінг сподобався. Ми були не просто слухачами, а й учасниками. Мені здавалося, що багато чого знаю, та виявилося, маю прогалини. Нові знання стануть у нагоді. Наприклад, я зробила для себе відкриття: спілкуючись з клієнтом, треба відстоювати власну думку и при цьому не образити його, тримати себе з відвідувачем на рівних», – поділилася враженнями Олена Пашковська.


ЦНАПи області співпрацюють з порталом державних послуг IGov. В режимі онлайн можна зареєструвати бізнес. Передовими визнані Центри Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського, Жовтих Вод та Васильківського району. Найкращим – дипломи від Інтернет-ресурсу IGov.


«Ми піклуємося про комфорт клієнтів. Наш ЦНАП став першим в Україні, де реєстрація бізнесу доступна, не виходячи з дому. Приємно, що нас відзначили. Значить, працюємо недаремно, – не приховує радості начальник Васильківського ЦНАПу Олександра Кучкіна. – За рік до нас звертається майже 7 тисяч відвідувачів. На сьогодні надаємо 60 послуг».


Сертифікати про завершення курсу вже отримали майже 100 працівників ЦНАПів.


Наступний тренінг – у середині березня.


Загалом, курс відвідають понад 250 фахівців. Освітня програма розрахована до липня.


Практичні семінари зі стрес-менеджменту для працівників ЦНАПів Дніпропетровщини – спільний проект ДніпроОДА та Фонду Східної Європи за програмою EGAP.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...