App Store Google Play

У справі включення Авіаторського до складу Дніпра зроблено важливий крок – Денисенко

24.02.2017 09:00
У справі включення Авіаторського до складу Дніпра зроблено важливий крок – Денисенко

23 лютого комісія з питань комунальної власності й житлово-комунального господарства Дніпропетровської облради серед інших важливих питань розглянула і прийняла рішення щодо передачі 32 об’єктів житлового фонду селища Авіаторського з балансу обласної ради на баланс міської ради Дніпра.

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Громадську приймальню народного депутата Андрія Денисенка, який свого часу й ініціював питання внесення Авіаторського у межі Дніпра.

«Передача житлового фонду - це черговий, не останній, але вкрай важливий крок до відновлення справедливості по відношенню до мешканців Авіаторського та здорового глузду щодо надання житлово-комунальних послуг людям, які виявилися заручниками політичних ігор розкрадачів бюджету з колишньої влади», - зазначив Андрій Денисенко, коментуючи рішення комісії.

Згадане рішення має бути винесене на найближчу сесію Дніпропетровської обласної ради вже у березні, після чого стане можливим процес остаточного внесення Авіаторського в межі міста. Для цього дуже потрібна вже воля Верховної Ради.

«Я вітаю рішення обласних депутатів. Я наголошую, що місто готове надавати комунальні послуги мешканцям Авіаторського, ремонтувати дороги, освітлювати вулиці. Я готую проект рішення Верховної Ради щодо зміни меж міста Дніпро, як цього вимагає Земельний Кодекс і внесу його на розгляд колег, як тільки обласна рада проголосує підготоване нашою командою і комісією з ЖКГ рішення», - запевнив Андрій Денисенко.

Нагадаємо, що наразі Авіаторське не є повноцінною частиною міста. У мешканців стоїть Дніпровська прописка, але законодавчо мікрорайон не входить до меж міста. Це викликає ряд складнощів і хронічних комунальних проблем. Зокрема, кошти з міського бюджету не можуть бути надані на розвиток інфраструктури, чи ремонт доріг. Через те, що мікрорайон не отримує фінансування з міського бюджету, мешканці навіть не можуть повноцінно отримувати послуги житлового-комунального господарства.

Включення Авіаторського в межі міста Дніпро є одним з пунктів програми народного депутата Андрія Денисенка.

«Коли мене обрали народним депутатом, я зіткнувся з тим, що попри багаторічні обіцянки приєднати Авіаторське до міста, не було підготовлено навіть відповідного звернення до ВР. І все довелось починати з нуля. Та з обранням Філатова міським головою, я відчуваю щоденну підтримку і допомогу у цій справі»,- зазначає Андрій Денисенко.

Нагадаємо, до цього часу командою Денисенка до департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради було передано проект землеустрою щодо зміни меж міста, який перебував на доопрацюванні у держпідприємстві "Дніпропетровський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою", для подальшої передачі його на розгляд Верховної Ради України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...