App Store Google Play

Ремонт доріг, ProZorro, об'єднання громад - Валентин Резніченко підбив підсумки 2016 року

24.02.2017 12:40
Ремонт доріг, ProZorro, об'єднання громад - Валентин Резніченко підбив підсумки 2016 року

Сьогодні, 24 лютого, на конференції у приміщенні ДніпроОДА голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко звітував про результати роботи за 2016 рік. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«На сьогодні усіх нас хвилює якість місцевих доріг. З 2015 року з підрядником був заключений договір, за яким передбачена гарантія від 3 до 5 років. З 1 березня спеціальна комісія слідкуватиме за станом доріг. Вона детально обстежить дорожні шляхи та у разі виявлення чітких порушень, які пов’язані з неякісним демонтажем, чи то ремонтом, складе спеціальний акт. Це означає, що у такому випадку ремонт доріг здійснюватиме сам підрядчик. У 2016 році за свій рахунок підрядчики відремонтували 16 доріг», - інформує голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

За його словами, місто може нести відповідальність лише за комунальні дороги. Ремонт доріг, які належать Укравтодору, не можливий. Для цього необхідно змінювати вищий закон.

Валентин Резніченко повідомив, що система ProZorro, запроваджена минулого року, здобула прихильність у шести тисяч підприємців. Крім того, облдержадміністрація організовує спеціальні тренінги, на яких навчають працювати з ProZorro.

Активно діє Центр допомоги учасникам АТО. Проводяться IT-курси та курси англійської для демобілізованих.

«Адаптація демобілізованих до мирного життя - це складна річ. У 2016 році Центр реабілітації бійців АТО прийняв до себе 800 демобілізованих. Наразі активно вирішується квартирне питання для учасників АТО. Ми визначаємося з місцем, землею», - пояснює Валентин Резніченко.

Крім того, за сприяння ДніпроОДА організований «Фестиваль Пісні народжені в АТО».

Голова ОДА Валентин Резніченко висунув ідею створити власний український національний символ.

«Нам потрібен певний символ, який би свідчив про нас як про націю. Я хочу запропонувати цю ідею президенту», - зазначає голова.

У 2016 році облдержадміністрація ввела практику щотижневих звітів, які можна переглянути на офіційному сайті ОДА. Крім того, ОДА не байдужий і культурний аспект: виставки фото та картин у приміщенні самої адміністрації.

Валентин Резніченко зазначив, що облдержадміністрації не байдужа доля місцевих громад, саме з цією метою на конференції було вирішено призначити зустріч з представниками громад на 15 березня у м. Підгороднє.

«Не можна створювати занадто малі громади, вони потім не зможуть існувати самотужки – нам доведеться їх знову фінансувати», - зазначив голова ОДА.

Крім того, Валентин Резніченко прокоментував ситуацію з передачею міських лікарень на баланс міста: «Моя позиція така: передати лікарні вторинної допомоги місту. Але це не можливо зробити так швидко. Я не хочу проводити ще одну «людожерську» реформу, скинути лікарні на місто так безвідповідально, як колись їх передали ОДА – без відповідних документів. До того ж, передача потребує коштів. Хто буде фінансувати процес – невідомо».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...