App Store Google Play

Німеччина виплатить грошові компенсації військовополоненим часів Другої світової

24.02.2017 17:40
Німеччина виплатить грошові компенсації військовополоненим часів Другої світової

По 2,5 тисячі євро колишнім радянським військовополоненим виплатить Німеччина. Грошова допомога – одноразова і призначатиметься солдатам, які потрапили до німецького полону під час Другої світової. Аби отримати виплату, колишні бійці мають подати заяву, повідомили в департаменті соцзахисту населення ДніпроОДА.

Мешканці Дніпропетровщини, які перебували у Другу світову війну в німецькому полоні, отримають 2500 євро. Таке рішення прийняв німецький Бундестаг.

Грошова допомога – одноразова. Щоб отримати її, колишні солдати мають подати письмове звернення німецькою, англійською чи російською мовами.

Із заявою може звернутися тільки потерпілий або уповноважена ним особа. Треті особи чи спадкоємці на отримання компенсації права не мають.

Форма заяви-анкети – тут.

Її слід заповнити і надіслати до 30 вересня 2017 року до Федерального відомства централізованих служб і невирішених майнових питань за адресою: Bundesamt für zentrale Dienste und offene Vermögensfragen (BADV), DGZ Ring 12, 13086 Berlin.

Додаткова інформація – в департаменті соціального захисту Дніпропетровської ОДА за телефонами: (056) 713-63-09, 713-66-43.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...