App Store Google Play

Німеччина виплатить грошові компенсації військовополоненим часів Другої світової

24.02.2017 17:40
Німеччина виплатить грошові компенсації військовополоненим часів Другої світової

По 2,5 тисячі євро колишнім радянським військовополоненим виплатить Німеччина. Грошова допомога – одноразова і призначатиметься солдатам, які потрапили до німецького полону під час Другої світової. Аби отримати виплату, колишні бійці мають подати заяву, повідомили в департаменті соцзахисту населення ДніпроОДА.

Мешканці Дніпропетровщини, які перебували у Другу світову війну в німецькому полоні, отримають 2500 євро. Таке рішення прийняв німецький Бундестаг.

Грошова допомога – одноразова. Щоб отримати її, колишні солдати мають подати письмове звернення німецькою, англійською чи російською мовами.

Із заявою може звернутися тільки потерпілий або уповноважена ним особа. Треті особи чи спадкоємці на отримання компенсації права не мають.

Форма заяви-анкети – тут.

Її слід заповнити і надіслати до 30 вересня 2017 року до Федерального відомства централізованих служб і невирішених майнових питань за адресою: Bundesamt für zentrale Dienste und offene Vermögensfragen (BADV), DGZ Ring 12, 13086 Berlin.

Додаткова інформація – в департаменті соціального захисту Дніпропетровської ОДА за телефонами: (056) 713-63-09, 713-66-43.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...