App Store Google Play

Німеччина виплатить грошові компенсації військовополоненим часів Другої світової

24.02.2017 17:40
Німеччина виплатить грошові компенсації військовополоненим часів Другої світової

По 2,5 тисячі євро колишнім радянським військовополоненим виплатить Німеччина. Грошова допомога – одноразова і призначатиметься солдатам, які потрапили до німецького полону під час Другої світової. Аби отримати виплату, колишні бійці мають подати заяву, повідомили в департаменті соцзахисту населення ДніпроОДА.

Мешканці Дніпропетровщини, які перебували у Другу світову війну в німецькому полоні, отримають 2500 євро. Таке рішення прийняв німецький Бундестаг.

Грошова допомога – одноразова. Щоб отримати її, колишні солдати мають подати письмове звернення німецькою, англійською чи російською мовами.

Із заявою може звернутися тільки потерпілий або уповноважена ним особа. Треті особи чи спадкоємці на отримання компенсації права не мають.

Форма заяви-анкети – тут.

Її слід заповнити і надіслати до 30 вересня 2017 року до Федерального відомства централізованих служб і невирішених майнових питань за адресою: Bundesamt für zentrale Dienste und offene Vermögensfragen (BADV), DGZ Ring 12, 13086 Berlin.

Додаткова інформація – в департаменті соціального захисту Дніпропетровської ОДА за телефонами: (056) 713-63-09, 713-66-43.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...