App Store Google Play

«Молодь проти корупції»: у ДніпроОДА визначили переможців конкурсу для школярів

24.02.2017 11:00
«Молодь проти корупції»: у ДніпроОДА визначили переможців конкурсу для школярів

7 школярів та дві творчі команди з Дніпропетровщини стали переможцями конкурсу «Молодь проти корупції». Ініціювала його ДніпроОДА. На конкурс надійшло більше трьох сотень робіт. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Дніпропетровську облдержадміністрацію. 

«Все почалося з трьох перлинок» – так почала розповідати про свою роботу переможниця номінації «Кращий літературний проект» Анна Пестерева. Школярка написала казку про три перлини, які заради своєї вигоди продав мешканець чарівної країни. Два тижні дівчина працювала над казкою. У результаті вона стала кращою на конкурсі.

«Взяти участь у конкурсі запропонували у школі. Тема боротьби з корупцією мене дуже зацікавила. Я і раніше намагалася боротися з цією проблемою суспільства, але тільки на словах. Тепер написала казку. Нехай це маленький крок, але думаю, що важливий», - розповіла школярка.

Конкурс проходив наприкінці 2016 року. На розгляд журі надійшло більше 300 робіт. Трійку лідерів визначали у трьох номінаціях: «Кращий літературний проект», «Краща художня творча робота» та «Краща відео робота».

«Всі роботи школярів були досить емоційними та яскравими. Журі дуже складно було визначити кращих. Звісно, найбільше вразили роботи переможців конкурсу», - зазначила завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату ДніпроОДА Наталія Гончаренко.

Художня робота «Не будь лялькою» від учениці Павлоградської школи №8 Катерини Зайцевої найбільше запам’яталася конкурсній комісії.

«Зараз гроші – ляльководи людей. Вони їм в усьому підкоряються і роблять все, заради своєї вигоди. Саме на цьому я хотіла закцентувати увагу і створила такий малюнок», - зазначила школярка Катерина Зайцева.

Усі художні роботи дітей розмістили у холі ДніпроОДА. Їх можна побачити протягом тижня.

Переможців конкурсу вітали урочисто. Їм вручили дипломи та пам’ятні подарунки.

«Молодь креативно підійшла до конкурсу. Приємно їх привітати і нагородити. Ми приготували для них цікаву екскурсію до Музею громадянського подвигу мешканців Дніпропетровщини. Це буде зворушливий та важливий для школярів захід», - зазначив заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...