App Store Google Play

Мешканці Дніпра йдуть шляхом енергоефективності

24.02.2017 16:40
Мешканці Дніпра йдуть шляхом енергоефективності

Для більшості мешканців багатоповерхівок гострим залишається питання споживання та оплати житлово-комунальних послуг. Тому громадянська мережа ОПОРА проводить інформаційні зустрічі з городянами, присвячені заходам енергоощадності у побуті. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ОПОРи.

22 лютого представники ОПОРИ провели захід для відвідувачів Дніпропетровської міської централізованої бібліотеки для дорослих. Учасники зустрічі обговорили проблеми зношеності багатоповерхівок та зростаючих тарифів.

Для того, щоб заощадити енергетичні ресурси та при цьому зекономити на них гроші, активісти порадили присутнім підійти до вирішення питання комплексно. Передусім квартировласникам необхідно звернути увагу на особисті неправильні звички, які призводять до марнотратства ресурсів. А це невчасно вимкнуті крани, залишене світло у порожній кімнаті, забуті зарядні пристрої в електромережі та використання одночасно комп’ютерної техніки та гаджетів. Представники ОПОРИ порадили користуватись енергоефективними побутовими приладами, повністю завантажувати пральну машину, приймати душ замість ванни. Присутні у залі дітлахи похизувались тим, що вміють економити воду, коли вимикають її під час чищення зубів.

Наступним етапом для створення енергоефективного житла є зменшення витоків енергії з приміщення. Важлива складова теплої кімнати – облаштовані енергозберігаючі вікна. Місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Вадим Головченко зазначив: «Не всі металопластикові вікна є енергоощадними. Хороші вікна мають бути вироблені з високоякісних матеріалів. Але не менш важлива технологія монтажу. Невірне облаштування призводить до втрат тепла».

Одним з простих способів підвищення температури в оселі є встановлення між стінами та радіаторами сучасних тепло-відбивачів, які, до речі, можна змайструвати самостійно в домашніх умовах.

Обговорюючи прийоми та способи заощадження комунальних благ, всі учасники зустрічі погодились з тим, що економне та комфортне житло досягається не тільки етапними заходами, а й правильними енергоощадними звичками всієї родини. Очікуваний економічний результат – наслідок комплексної роботи сім’ї однодумців.

На згадку про способи енергозбереження представники Громадянської мережі ОПОРА роздали всім учасникам зустрічі інформаційні буклети, розроблені за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...