App Store Google Play

Європейська преса зацікавилась радницею-моделлю Філатова

24.02.2017 10:20
Європейська преса зацікавилась радницею-моделлю Філатова

Дніпровською моделлю з обмеженими можливостями та за сумісництвом радницею мера міста Олександрою Кутас зацікавилася європейська преса. В інтерв'ю для відомого польського видання "Noizz" дівчина розповіла, як незважаючи на всі негаразди та випробуваня вона не опустила руки та увійшла у світ моди, передає Дніпроград.

Далі - розповідь Олександри Кутас від першої особи.

У мене немає ніякого жалю

Я прикута до інвалідного візка від народження. Протягом перших декількох тижнів життя я боролася, щоб вижити. За декілька місяців батьки домоглися консультації та допоги у німецьких лікарів, проте вони зазначили, що вже запізно. Я ні про що не жалкую. Якби тоді мені допомогли, я б була зовсім іншою людино.

Початок кар'єри

Моя кар'єра як моделі розпочалася, коли мені було 18 років. Мене помітив один фотограф у кафе. Він запитав мене, чи я не проти з ним попрацювати, я погодилася.

Любов з першого погляду

Я закохалася у фотосесії. Це було кохання з першого погляду. Я відчувала себе дуже комфортно перед камерою. Я відчувала, що я жива. У 2015 році під час Ukrainian Fashion Week ми разом з фотографом Андрієм Саримсаковим представили фотопроект «Розірви свої кайдани», присвячений людям з обмеженими фізичними можливостями, але з безмежною волею і вірою в себе. На показі, що супроводжує цю дію було представлено перше зображення моделі в інвалідному візку. Проект був успішним, і був нагороджений.

Саме тоді мною зацікавилися провідні видання в галузі моди. Сьогодні мені пропонують роботу в Німеччині, Англії та Китаї. Їх інтерес для мене великий сюрприз і велике задоволення. Моя найбільша мрія працювати з професійним журналом "Vogue".

Одна з останніх найголосніших та фантастичних робіт - це проект разом з дизайнером Федором Возіановим. Тоді ми створили новий етап у сфері моди.

Обмежені можливості - це боротьба, яка перетворила мене в успішну людину, яка сильна духом, яка не здається і не ламається. Головне - не ставити собі ніяких обмежень. Ви можете бути ким завгодно. Можливо це не буде легко, але, безумовно, варто того, щоб за нього боротися!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...