App Store Google Play

Залишилося шість днів для подачі проектних пропозицій відповідно до програми бюджету участі в Дніпрі

23.02.2017 17:40
Залишилося шість днів для подачі проектних пропозицій відповідно до програми бюджету участі в Дніпрі

31 лютого закінчується термін подачі проектних пропозицій, що триває з початку лютого, а тому потрібно поквапитись та встигнути подати свою ідею. 

Наразі подано 36 проектів. Переважно це будівництво спортивних та дитячих майданчиків, проекти на поліпшення благоустрою міста, облаштування громадських просторів, але є також культурні, наприклад заснування фестивалю та виїзної філармонії.

Любителі активного способу життя турбуються про скейт-парки та стадіони. У місті також може з'яитись спортивно-технічна гоночна траса для радіокерованих моделей.

Крім того, студенти Дніпра запропонували організувати стажування для студентів вищих навчальних закладів міста Дніпровській міській раді.

Подати проектну пропозицію досить просто, потрібно заповнити лише 7 пунктів бланку, де варто описати ідею, визначити місце та додати приблизний кошторис. Бюджет участі – це унікальна можливість втілити свої мрії в життя, стати автором проекту та увійти в історію міста.

Подача заявок та голосування буде відбуватись в електронному вигляді за посиланням та у паперовому вигляді через Центри надання адміністративних послуг. 

Нагадаємо, на програму партиципаторного бюджетування виділено 10 млн. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...