App Store Google Play

За місяць внутрішню експозицію Музею АТО відвідали понад 6 тисяч людей

23.02.2017 11:00
За місяць внутрішню експозицію Музею АТО  відвідали понад 6 тисяч людей

Перші особи держави, закордонні делегації, бійці АТО з родинами, волонтери, капелани, прості мешканці Дніпропетровщини. Близько 200 екскурсій, понад 6 тисяч відвідувачів – результат першого місяця роботи внутрішньої експозиції Музею АТО. Вона – про подвиг простих жителів області, які захищають Батьківщину. На 600 квадратних метрах – близько 2 тисяч експонатів.

«Місяць тому відкрили внутрішню експозицію Музею АТО. Знали, що вона не залишить байдужими мешканців області, проте такого ажіотажу не очікували. За місяць роботи виставку відвідали понад 6 тисяч людей. Приїздили не лише зі всієї області, а й з різних куточків України та світу. В гостях були бійці АТО з родинами, волонтери, медики, капелани, міністри та делегації з-за кордону», - розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У перших двох залах внутрішньої експозицї Музею АТО - форма та шеврони військових, інструменти медиків, одяг капеланів, дитячі малюнки, афіші волонтерських акцій, смс з фронту, фото загиблих бійців та дорогі їх серцю речі. На 600 квадратних метрах - майже 2 тисячі експонатів.
Третя зала – мультимедійна. Одразу на чотирьох стінах показують панорамні документальні фільми про війну на Сході України. Це дозволяє глядачам перенестися в епіцентр подій.

«За місяць внутрішня експозиція Музею АТО прийняла близько 200 екскурсій. Мені запам’ятався відгук представника швейцарської делегації про мультимедійний зал. Він сказав, що в технічному плані ніколи такого не бачив, а в емоційному – просто вражений. Щоб зрозуміти зміст стрічок, іноземцю не знадобився перекладач. Він відчув їх серцем», - розповів один з творців Музею АТО, історик Юрій Фанигін.

Внутрішня експозиція Музею АТО знаходиться в Діорамі історичного музею ім. Яворницького. Адреса: м. Дніпро, пр. Д.Яворницького, 16. Вхід – з 10.00 до 16.00. На екскурсію можна записатися за телефоном (056) 46-34-26.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...