App Store Google Play

За місяць внутрішню експозицію Музею АТО відвідали понад 6 тисяч людей

23.02.2017 11:00
За місяць внутрішню експозицію Музею АТО  відвідали понад 6 тисяч людей

Перші особи держави, закордонні делегації, бійці АТО з родинами, волонтери, капелани, прості мешканці Дніпропетровщини. Близько 200 екскурсій, понад 6 тисяч відвідувачів – результат першого місяця роботи внутрішньої експозиції Музею АТО. Вона – про подвиг простих жителів області, які захищають Батьківщину. На 600 квадратних метрах – близько 2 тисяч експонатів.

«Місяць тому відкрили внутрішню експозицію Музею АТО. Знали, що вона не залишить байдужими мешканців області, проте такого ажіотажу не очікували. За місяць роботи виставку відвідали понад 6 тисяч людей. Приїздили не лише зі всієї області, а й з різних куточків України та світу. В гостях були бійці АТО з родинами, волонтери, медики, капелани, міністри та делегації з-за кордону», - розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У перших двох залах внутрішньої експозицї Музею АТО - форма та шеврони військових, інструменти медиків, одяг капеланів, дитячі малюнки, афіші волонтерських акцій, смс з фронту, фото загиблих бійців та дорогі їх серцю речі. На 600 квадратних метрах - майже 2 тисячі експонатів.
Третя зала – мультимедійна. Одразу на чотирьох стінах показують панорамні документальні фільми про війну на Сході України. Це дозволяє глядачам перенестися в епіцентр подій.

«За місяць внутрішня експозиція Музею АТО прийняла близько 200 екскурсій. Мені запам’ятався відгук представника швейцарської делегації про мультимедійний зал. Він сказав, що в технічному плані ніколи такого не бачив, а в емоційному – просто вражений. Щоб зрозуміти зміст стрічок, іноземцю не знадобився перекладач. Він відчув їх серцем», - розповів один з творців Музею АТО, історик Юрій Фанигін.

Внутрішня експозиція Музею АТО знаходиться в Діорамі історичного музею ім. Яворницького. Адреса: м. Дніпро, пр. Д.Яворницького, 16. Вхід – з 10.00 до 16.00. На екскурсію можна записатися за телефоном (056) 46-34-26.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...