App Store Google Play

Під час ремонту Центрального мосту основне транспортне навантаження перейде на Амурський міст

23.02.2017 12:00
Під час ремонту Центрального мосту основне транспортне навантаження перейде на Амурський міст

Сьогодні, 23 лютого, на прес-конференції у приміщенні міської ради розповіли про строки та порядок проведення ремонту Центрального мосту і зміни руху транспорту. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«З 26 лютого розпочнуть роботи з демонтажу Центрального мосту. Поки що транспортний рух буде частково призупинений. Там, де працюватимуть ремонтні бригади, будуть встановлені огорожі. Пізніше розпочнуть ремонт з підводної сторони. Повністю міст буде перекритий з 1 червня до 30 серпня. До цього моменту будуть дві полоси руху або в один бік, або дві полоси в інший», - інформує заступник міського голови Михайло Лисенко.

За його словами, ремонті роботи припиняться лише у січні 2018 року, оскільки це – найбільш масштабний ремонт мосту за всю історію його існування. Протягом попередніх років максимум, що було зроблено – заміна асфальтового покриття.

«На вихідних ми отримали від генпідрядника лист на демонтаж контактної сітки. Було вирішено перекинути основне транспортне навантаження на Амурський міст. Заплановане навантаження електротранспорту на Старий міст буде виглядати наступним чином: трамвайні маршрути №6, №9 збільшать свою кількість до 17; тролейбусів №3 та №15 разом із №20 стане 26. Маршрут тролейбусу №7 зазнає змін – закільцьовуємо його на Мануйлівський (Воронцовський) проспект. Крім того, функціонувати будуть лише дві одиниці транспорту №7, довжина шляху скоротиться відповідно до довжини Нового мосту. Постраждає і маршрут №17 – закільцьовуємо в районі Воронцова, з чотирьох одиниць стане три. І найголовніше – тролейбус № 20 буде повертати на Воронцова, район Нової Правди, потім рухатися через Старий міст і доїжджатиме до площі Старомостова, де і буде кінцева зупинка», - повідомляє директор департаменту транспорту Дніпровської міськради Ігор Маковцев.

На перших етапах проведення ремонтних робіт обмеження руху на Центральному мості ще не зазнає дуже різких змін, проте у подальшому міськрада розглядає питання про те, щоб обмежити автобусні перевезення, і, дозволити переїжджати міст тільки громадському транспорту. На час капітальних ремонтних робіт увесь транспорт без виключення буде здійснювати перевезення через Амурський міст.

Михайло Лисенко також зазначив, що на Амурському мості проведуть «косметичний» ремонт – покладуть новий асфальт, аби численне транспортне навантаження не створило нових проблем.

Кількість автобусів поки що змінювати не планують.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...