App Store Google Play

Маркевич розповів, коли розпочався кінець Дніпра

23.02.2017 15:20
Маркевич розповів, коли розпочався кінець Дніпра

Відомий український тренер прокоментував ситуацію, з якої почалася криза у дніпровському клубі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Дзеркало Тижня.

Маркевич не вірить, що "Дніпро" зможе врятуватися від краху Dynamo.kiev.ua Куратор національних збірних України Мирон Маркевич заявив, що серйозні фінансові проблеми у "Дніпрі" почалися ще в сезоні, коли команда вийшла у фінал Ліги Європи.

"Біда прийшла, коли її ніхто не чекав. Ми вийшли у фінал Ліги Європи, команда на ходу, на слуху у всієї Європи. Нам потрібно було підсилити ще дві-три позиції і ми спокійно могли йти в Лігу чемпіонів. І тут все почалося. Пішов Коноплянка, пішов Калініч. Зарплату перестали виплачувати взагалі. Тоді я зрозумів, що це кінець", - цитує Маркевича "Плюс Спорт".

"За два роки роботи в цьому клубі я так і не зрозумів їх маркетингової та трансферної політики. Ніякої стратегії, ніхто ні за що не відповідає. Все залежить від бажання і рішення тільки однієї людини. Я до сих пір так і не розумію, що це було. Як можна було знищити таку команду, як можна було залізти в такі борги, маючи на руках величезний людський капітал?".

"Майбутнє "Дніпра"? Та з ним буде те ж, що і з "Металістом". А який інший вихід, якщо власнику футбол не цікавий? Що може врятувати команду? Тільки бажання президента. Якщо він погасить всі борги, з клубу знімуть санкції і можна буде відновлювати команду. Я сумніваюся, що інший інвестор захоче брати команду з більш ніж двадцятимільйонними боргами".

Також Мирон Маркевич, який залишив "Дніпро" влітку минулого року, підтвердив, що продовжує домагатися від клубу виплати заборгованості по зарплаті: "О, я ще в черзі. Перед мною чоловік 20, яким заборгували солідні суми. Тому великих ілюзій у мене немає, але здаватися теж не буду. Буду боротися за свою зарплату до кінця. Тим більше, що винна мені гроші далеко не бідна в Україні людина".

Раніше повідомлялось, що Маркевич обіцяв судитися з Коломойським за 1,7 млн доларів до останнього.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...