App Store Google Play

Маркевич розповів, коли розпочався кінець Дніпра

23.02.2017 15:20
Маркевич розповів, коли розпочався кінець Дніпра

Відомий український тренер прокоментував ситуацію, з якої почалася криза у дніпровському клубі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Дзеркало Тижня.

Маркевич не вірить, що "Дніпро" зможе врятуватися від краху Dynamo.kiev.ua Куратор національних збірних України Мирон Маркевич заявив, що серйозні фінансові проблеми у "Дніпрі" почалися ще в сезоні, коли команда вийшла у фінал Ліги Європи.

"Біда прийшла, коли її ніхто не чекав. Ми вийшли у фінал Ліги Європи, команда на ходу, на слуху у всієї Європи. Нам потрібно було підсилити ще дві-три позиції і ми спокійно могли йти в Лігу чемпіонів. І тут все почалося. Пішов Коноплянка, пішов Калініч. Зарплату перестали виплачувати взагалі. Тоді я зрозумів, що це кінець", - цитує Маркевича "Плюс Спорт".

"За два роки роботи в цьому клубі я так і не зрозумів їх маркетингової та трансферної політики. Ніякої стратегії, ніхто ні за що не відповідає. Все залежить від бажання і рішення тільки однієї людини. Я до сих пір так і не розумію, що це було. Як можна було знищити таку команду, як можна було залізти в такі борги, маючи на руках величезний людський капітал?".

"Майбутнє "Дніпра"? Та з ним буде те ж, що і з "Металістом". А який інший вихід, якщо власнику футбол не цікавий? Що може врятувати команду? Тільки бажання президента. Якщо він погасить всі борги, з клубу знімуть санкції і можна буде відновлювати команду. Я сумніваюся, що інший інвестор захоче брати команду з більш ніж двадцятимільйонними боргами".

Також Мирон Маркевич, який залишив "Дніпро" влітку минулого року, підтвердив, що продовжує домагатися від клубу виплати заборгованості по зарплаті: "О, я ще в черзі. Перед мною чоловік 20, яким заборгували солідні суми. Тому великих ілюзій у мене немає, але здаватися теж не буду. Буду боротися за свою зарплату до кінця. Тим більше, що винна мені гроші далеко не бідна в Україні людина".

Раніше повідомлялось, що Маркевич обіцяв судитися з Коломойським за 1,7 млн доларів до останнього.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...