App Store Google Play

АТОвці та волонтери розпочали репетиції бузкового балу

23.02.2017 15:00
АТОвці та волонтери розпочали репетиції бузкового балу

Підготовка до весняного балу в розпалі. Бійці АТО та волонтери об’єдналися в пари та розучують повільний вальс і латиноамериканський ча-ча-ча. Бузковий бал «Мужність і грація» – за два місяці. Усі, хто бажає стати його учасником, ще можуть зареєструватися.

«Розпочинаємо репетиції бузкового балу. Хореографічну традицію заклали минулого року. Тоді пройшов різдвяний бал. Усі були в захваті. Танцювальна команда не хотіла розставатися. Бійці АТО та волонтери забажали продовження проекту – ДніпроОДА підтримала. Цього разу арт-терапія – за допомогою вільного вальсу та ритмічного ча-ча-ча», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Володимир та Анжеліка Аршавські танцювальний старт зробили на різдвяному балу. На весняному – вирішили не переривати традицію.

«Раз розпочали – зупинитися неможливо, затягує. Це красиво, дозволяє підтримувати форму і діє як реабілітація. Відчуваємо себе вже більш впевнено, ніж минулого разу. Дружині подобається класика – вальс, а я як чоловік готовий танцювати будь-що», – посміхається учасник АТО Володимир Аршавський.

«З’явилася можливість вивчити два нових танці, – каже Анжеліка Аршавська. – Думаю, бал буде чарівним. Життя продовжується».

Для волонтера Антоніни Куманьової бузковий бал буде першим. «На різдвяний бал не потрапила, була як гість. Тепер не втрачу можливості станцювати. В молодості танцювала і вальс, і ча-ча-ча, і джайв – ноги не забули. Хочеться повторити і поспілкуватися зі своїми», – говорить волонтер.

Танцювальній майстерності навчає хореограф Ірина Лещенко. Каже, що в повільному вальсі та ча-ча-ча – свої особливості.

«Повільний вальс неквапливий. Треба заповнювати всю музику роботою колін та стоп, щоб рухи виглядали плавно. У латиноамериканському ча-ча-ча багато дрібних рухів і танцюрист повинен все встигнути, – розказала Ірина Лещенко. – Учасники стараються. Певна, у них все вийде».

Репетиції – двічі на тиждень. Новачки та ті, хто пропустив тренування, можуть надолужити згаяне на додаткових заняттях.

Кружляти на весняному балу планують не тільки пари із Дніпра, а й з інших районів області. «Самостійно розпочали репетиції хлопці та дівчата із Кривого Рогу, Нікополя, Кам’янського. Наприкінці квітня буде яскрава подія. Ми побачимо не тільки, як танцюють вже добре знайомі пари, а й новачки», – розказала координатор Центру учасників АТО при ОДА Наталія Шуліка.

Весняний бал – 29 квітня. Хореографічний вечір влаштовують Центр допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА та команда Валентина Резніченка. Головним оздобленням балу буде бузок. Він може стати прикрасою зачіски чи вбрання.

Хто ще не встиг зареєструватися, переходьте за посиланням.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...