App Store Google Play

Валентин Резніченко: Я та мої соратники – частина команди президента. Вона сильна і працює

22.02.2017 18:40
Валентин Резніченко: Я та мої соратники – частина команди президента. Вона сильна і працює

Дніпропетровська ОДА продовжує активно розвивати електронні сервіси iGov та Prozorro, а максимум інформації про діяльність обласної влади вже можна отримати онлайн.

Про це у своєму інтерв’ю виданню "Главком" заявив керівник Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Ми активно залучаємо до роботи з ОДА фахівців з усіхсфер і давно перейшли на проектне управління, коли підкожне окреме завдання - проект - збирається зведенакоманда фахівців із суміжних напрямків. Ось у нас є Дмитро Дубілет, мій радник, який, як ми точно знаємо, досягне результату. Тому ми активно займалися iGov і досягли в цьому успіху. Також у нас є громадськаорганізація, яка разом з нами займалася впровадженням ProZorro. В результаті закупівлі ведуться на належномурівні - проводяться семінари по користуванню системою, які збирають повні зали. Окрім того, максимум інформаціїпро діяльність ОДА можна отримати онлайн», - зазначив він.

Як повідомлялося, у січні 2017 року на Дніпропетровщині через Prozorro було проведено понад 8 тисяч закупівель.Таким чином кількість торгів на базі цієї електронної платформи за рік збільшилася в 5 разів. Найактивніше в в Prozorro працює Дніпропетровська облдержадміністрація. Усічні вона здійснила 2,5 тисячі закупівель на 1,2 мільярдагривень.

«У січні 2,7 тисячі підприємців змагалися за право продавати послуги або товари державі. Рік тому учасниківбуло всього близько тисячі. На Дніпропетровщині постійнозростає як кількість лотів, зареєстрованих в Prozorro, так і кількість підприємців, які бажають співпрацювати з державою. Завдяки Prozorro бюджет економить, а бізнесзаробляє», - зазначив губернатор Дніпропетровщини.

У своєму інтерв’ю Резніченко підкреслив, що просування цих ініціатив у області здійснює команда президента Порошенка, яку він представляє.

«Це не команда Резніченка, а команда Президента, оскількивін відповідає за інститут губернаторства, а ми просуваємойого ініціативи. Я часто чую, що у Петра Порошенка невелика лава запасних. Але його команда сильна і працює,знаю це по собі, бо я і мої соратники - її частина», - наголосив він.

Про це у своєму інтерв’ю виданню "Главком" заявив керівник Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. «Ми активно залучаємо до роботи з ОДА фахівців з усіхсфер і давно перейшли на проектне управління, коли підкожне окреме завдання - проект - збирається зведенакоманда фахівців із суміжних напрямків. Ось у нас є Дмитро Дубілет, мій радник, який, як ми точно знаємо, досягне результату. Тому ми активно займалися iGov і досягли в цьому успіху. Також у нас є громадськаорганізація, яка разом з нами займалася впровадженням ProZorro. В результаті закупівлі ведуться на належномурівні - проводяться семінари по користуванню системою, які збирають повні зали. Окрім того, максимум інформаціїпро діяльність ОДА можна отримати онлайн», - зазначив він. Як повідомлялося, у січні 2017 року на Дніпропетровщині через Prozorro було проведено понад 8 тисяч закупівель.Таким чином кількість торгів на базі цієї електронної платформи за рік збільшилася в 5 разів. Найактивніше в в Prozorro працює Дніпропетровська облдержадміністрація. Усічні вона здійснила 2,5 тисячі закупівель на 1,2 мільярдагривень. «У січні 2,7 тисячі підприємців змагалися за право продавати послуги або товари державі. Рік тому учасниківбуло всього близько тисячі. На Дніпропетровщині постійнозростає як кількість лотів, зареєстрованих в Prozorro, так і кількість підприємців, які бажають співпрацювати з державою. Завдяки Prozorro бюджет економить, а бізнесзаробляє», - зазначив губернатор Дніпропетровщини. У своєму інтерв’ю Резніченко підкреслив, що просування цих ініціатив у області здійснює команда президента Порошенка, яку він представляє. «Це не команда Резніченка, а команда Президента, оскількивін відповідає за інститут губернаторства, а ми просуваємойого ініціативи. Я часто чую, що у Петра Порошенканевелика лава запасних. Але його команда сильна і працює,знаю це по собі, бо я і мої соратники - її частина», - наголосив він.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/1789867-valentin-reznichenko-ya-ta-moji-soratniki-chastina-komandi-prezidenta-vona-silna-i-pratsyue.htmlПро це у своєму інтерв’ю виданню "Главком" заявив керівник Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. «Ми активно залучаємо до роботи з ОДА фахівців з усіхсфер і давно перейшли на проектне управління, коли підкожне окреме завдання - проект - збирається зведенакоманда фахівців із суміжних напрямків. Ось у нас є Дмитро Дубілет, мій радник, який, як ми точно знаємо, досягне результату. Тому ми активно займалися iGov і досягли в цьому успіху. Також у нас є громадськаорганізація, яка разом з нами займалася впровадженням ProZorro. В результаті закупівлі ведуться на належномурівні - проводяться семінари по користуванню системою, які збирають повні зали. Окрім того, максимум інформаціїпро діяльність ОДА можна отримати онлайн», - зазначив він. Як повідомлялося, у січні 2017 року на Дніпропетровщині через Prozorro було проведено понад 8 тисяч закупівель.Таким чином кількість торгів на базі цієї електронної платформи за рік збільшилася в 5 разів. Найактивніше в в Prozorro працює Дніпропетровська облдержадміністрація. Усічні вона здійснила 2,5 тисячі закупівель на 1,2 мільярдагривень. «У січні 2,7 тисячі підприємців змагалися за право продавати послуги або товари державі. Рік тому учасниківбуло всього близько тисячі. На Дніпропетровщині постійнозростає як кількість лотів, зареєстрованих в Prozorro, так і кількість підприємців, які бажають співпрацювати з державою. Завдяки Prozorro бюджет економить, а бізнесзаробляє», - зазначив губернатор Дніпропетровщини. У своєму інтерв’ю Резніченко підкреслив, що просування цих ініціатив у області здійснює команда президента Порошенка, яку він представляє. «Це не команда Резніченка, а команда Президента, оскількивін відповідає за інститут губернаторства, а ми просуваємойого ініціативи. Я часто чую, що у Петра Порошенканевелика лава запасних. Але його команда сильна і працює,знаю це по собі, бо я і мої соратники - її частина», - наголосив він.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/1789867-valentin-reznichenko-ya-ta-moji-soratniki-chastina-komandi-prezidenta-vona-silna-i-pratsyue.html

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...