App Store Google Play

Валентин Резніченко: Я та мої соратники – частина команди президента. Вона сильна і працює

22.02.2017 18:40
Валентин Резніченко: Я та мої соратники – частина команди президента. Вона сильна і працює

Дніпропетровська ОДА продовжує активно розвивати електронні сервіси iGov та Prozorro, а максимум інформації про діяльність обласної влади вже можна отримати онлайн.

Про це у своєму інтерв’ю виданню "Главком" заявив керівник Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Ми активно залучаємо до роботи з ОДА фахівців з усіхсфер і давно перейшли на проектне управління, коли підкожне окреме завдання - проект - збирається зведенакоманда фахівців із суміжних напрямків. Ось у нас є Дмитро Дубілет, мій радник, який, як ми точно знаємо, досягне результату. Тому ми активно займалися iGov і досягли в цьому успіху. Також у нас є громадськаорганізація, яка разом з нами займалася впровадженням ProZorro. В результаті закупівлі ведуться на належномурівні - проводяться семінари по користуванню системою, які збирають повні зали. Окрім того, максимум інформаціїпро діяльність ОДА можна отримати онлайн», - зазначив він.

Як повідомлялося, у січні 2017 року на Дніпропетровщині через Prozorro було проведено понад 8 тисяч закупівель.Таким чином кількість торгів на базі цієї електронної платформи за рік збільшилася в 5 разів. Найактивніше в в Prozorro працює Дніпропетровська облдержадміністрація. Усічні вона здійснила 2,5 тисячі закупівель на 1,2 мільярдагривень.

«У січні 2,7 тисячі підприємців змагалися за право продавати послуги або товари державі. Рік тому учасниківбуло всього близько тисячі. На Дніпропетровщині постійнозростає як кількість лотів, зареєстрованих в Prozorro, так і кількість підприємців, які бажають співпрацювати з державою. Завдяки Prozorro бюджет економить, а бізнесзаробляє», - зазначив губернатор Дніпропетровщини.

У своєму інтерв’ю Резніченко підкреслив, що просування цих ініціатив у області здійснює команда президента Порошенка, яку він представляє.

«Це не команда Резніченка, а команда Президента, оскількивін відповідає за інститут губернаторства, а ми просуваємойого ініціативи. Я часто чую, що у Петра Порошенка невелика лава запасних. Але його команда сильна і працює,знаю це по собі, бо я і мої соратники - її частина», - наголосив він.

Про це у своєму інтерв’ю виданню "Главком" заявив керівник Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. «Ми активно залучаємо до роботи з ОДА фахівців з усіхсфер і давно перейшли на проектне управління, коли підкожне окреме завдання - проект - збирається зведенакоманда фахівців із суміжних напрямків. Ось у нас є Дмитро Дубілет, мій радник, який, як ми точно знаємо, досягне результату. Тому ми активно займалися iGov і досягли в цьому успіху. Також у нас є громадськаорганізація, яка разом з нами займалася впровадженням ProZorro. В результаті закупівлі ведуться на належномурівні - проводяться семінари по користуванню системою, які збирають повні зали. Окрім того, максимум інформаціїпро діяльність ОДА можна отримати онлайн», - зазначив він. Як повідомлялося, у січні 2017 року на Дніпропетровщині через Prozorro було проведено понад 8 тисяч закупівель.Таким чином кількість торгів на базі цієї електронної платформи за рік збільшилася в 5 разів. Найактивніше в в Prozorro працює Дніпропетровська облдержадміністрація. Усічні вона здійснила 2,5 тисячі закупівель на 1,2 мільярдагривень. «У січні 2,7 тисячі підприємців змагалися за право продавати послуги або товари державі. Рік тому учасниківбуло всього близько тисячі. На Дніпропетровщині постійнозростає як кількість лотів, зареєстрованих в Prozorro, так і кількість підприємців, які бажають співпрацювати з державою. Завдяки Prozorro бюджет економить, а бізнесзаробляє», - зазначив губернатор Дніпропетровщини. У своєму інтерв’ю Резніченко підкреслив, що просування цих ініціатив у області здійснює команда президента Порошенка, яку він представляє. «Це не команда Резніченка, а команда Президента, оскількивін відповідає за інститут губернаторства, а ми просуваємойого ініціативи. Я часто чую, що у Петра Порошенканевелика лава запасних. Але його команда сильна і працює,знаю це по собі, бо я і мої соратники - її частина», - наголосив він.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/1789867-valentin-reznichenko-ya-ta-moji-soratniki-chastina-komandi-prezidenta-vona-silna-i-pratsyue.htmlПро це у своєму інтерв’ю виданню "Главком" заявив керівник Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. «Ми активно залучаємо до роботи з ОДА фахівців з усіхсфер і давно перейшли на проектне управління, коли підкожне окреме завдання - проект - збирається зведенакоманда фахівців із суміжних напрямків. Ось у нас є Дмитро Дубілет, мій радник, який, як ми точно знаємо, досягне результату. Тому ми активно займалися iGov і досягли в цьому успіху. Також у нас є громадськаорганізація, яка разом з нами займалася впровадженням ProZorro. В результаті закупівлі ведуться на належномурівні - проводяться семінари по користуванню системою, які збирають повні зали. Окрім того, максимум інформаціїпро діяльність ОДА можна отримати онлайн», - зазначив він. Як повідомлялося, у січні 2017 року на Дніпропетровщині через Prozorro було проведено понад 8 тисяч закупівель.Таким чином кількість торгів на базі цієї електронної платформи за рік збільшилася в 5 разів. Найактивніше в в Prozorro працює Дніпропетровська облдержадміністрація. Усічні вона здійснила 2,5 тисячі закупівель на 1,2 мільярдагривень. «У січні 2,7 тисячі підприємців змагалися за право продавати послуги або товари державі. Рік тому учасниківбуло всього близько тисячі. На Дніпропетровщині постійнозростає як кількість лотів, зареєстрованих в Prozorro, так і кількість підприємців, які бажають співпрацювати з державою. Завдяки Prozorro бюджет економить, а бізнесзаробляє», - зазначив губернатор Дніпропетровщини. У своєму інтерв’ю Резніченко підкреслив, що просування цих ініціатив у області здійснює команда президента Порошенка, яку він представляє. «Це не команда Резніченка, а команда Президента, оскількивін відповідає за інститут губернаторства, а ми просуваємойого ініціативи. Я часто чую, що у Петра Порошенканевелика лава запасних. Але його команда сильна і працює,знаю це по собі, бо я і мої соратники - її частина», - наголосив він.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/1789867-valentin-reznichenko-ya-ta-moji-soratniki-chastina-komandi-prezidenta-vona-silna-i-pratsyue.html

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...