App Store Google Play

В індустріальному парку «Павлоград» планують створити промислові потужності поляки, австрійці та англійці

22.02.2017 16:40
В індустріальному парку «Павлоград» планують створити промислові потужності поляки, австрійці та англійці

Новостворений індустріальний парк «Павлоград» починає наповнюватися. Розташувати в ньому свої підприємства вже виявили бажання перші інвестори. Поляки, австрійці та англійці планують побудувати на майданчику потужності з виробництва сонячних електростанцій, синтез-газу, метанолу та лікарських засобів. Це дозволить створити близько 1000 нових робочих місць і залучити понад 5 мільярдів гривень інвестицій.

«Задача Президента України Петра Порошенка – залучення іноземних інвестиції, створення прозорих і комфортних умов для бізнесу. На Дніпропетровщині запрацював найбільший в Україні індустріальний парк. Ініціативу команди ДніпроОДА підтримав Кабмін України. Для нових виробництв – 250 гектарів землі в Павлоградському районі. Уже є перші охочі розмістити підприємства на новому майданчику та інвестувати в розвиток регіону», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Вигідна пропозиція зацікавила кількох інвесторів. Зокрема, поляки планують зводити в індустріальному парку підприємство з виробництва сонячних батарей. Австрійці хочуть побудувати заводи з випуску синтез-газу й метанолу. Задумка англійців – виробляти на теренах парку лікарські засоби та розмістити склади.

Разом вони планують створити близько 1000 нових робочих місць та інвестувати в область понад 5 мільярдів гривень.

«Влиття закордонного капіталу необхідне нашому регіону, адже це одна з умов економічного зростання. Інвестувати у Дніпропетровську область безпечно, а працювати тут комфортно, – наголосив голова керуючої компанії Індустріального парку «Павлоград» Олександр Коломійцев. – Зокрема, австрійці планували будувати метанолове підприємство в Кіровоградській області. Та потім збагнули, що на Дніпропетровщині умови кращі. До недавнього монопольним виробником метанолу в Україні був Сєверодонецький «Азот». Тепер такі потужності з’являться й на Дніпропетровщині. Основні споживачі метанолу – газоперекачувальні компанії».

Індустріальний парк «Павлоград» розташований у Павлоградському районі Дніпропетровської області. З його допомогою область планує створити близько 5 тисяч нових робочих місць та залучити близько 1 мільярда доларів інвестицій.

Інвестувати є куди: індустріальний парк поділений на сім секторів за профілем виробництва – машинобудування, будматеріали, переробка сільгосптоварів, легка промисловість, Hi-tech технології, енергозабезпечення та логістика.

Умови для ведення бізнесу сприятливі: велика територія, мільйони споживачів, розвинена транспортна інфраструктура.

За концепцією, ті підприємства, які займуть місце на території індустріального парку, мають дотримуватися певних правил: бути екологічно чистими, зареєструватися в Павлоградському районі й створити щонайменше 50 нових робочих місць.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...