App Store Google Play

Підземні контейнери для сміття встановлять в наступному році, нові сміттєвози ми побачимо вже в цьому, - Михайло Лисенко

22.02.2017 16:00
Підземні контейнери для сміття встановлять в наступному році, нові сміттєвози ми побачимо вже в цьому, - Михайло Лисенко

Сьогодні, 22 лютого, на прес-конференції у ІА «Мост-Дніпро» заступник міського голови Михайло Лисенко розповів про те, як у Дніпрі реконструюватимуть вулиці і що собою являтимуть підземні контейнери для сміття. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«Всі ми знаємо, яка у нашому місті ситуація із сміттям. В центральних районах техніці навіть незручно під’їжджати, аби вивезти сміття. Тому ми плануємо встановити контейнери-накопичувачі, які будуть випорожняти один раз на тиждень. Об’єм одного такого контейнеру складе три куби, на відміну від нинішніх сміттєвих баків у один куб. Ці контейнери будуть встановлені таким чином, що спеціальна техніка, на яку міськрадою вже закладені гроші, спокійно зможе під’їхати та забрати сміття. В центральній частині міста встановлять 550 таких контейнерів», - зазначає заступник міського голови Михайло Лисенко.

За його словами, міська влада планує реконструкцію 57 вулиць Дніпра: від «Озерки»  до пам’ятника Вічної слави, та, від колишньої вулиці Чкалова до Набережної. Відремонтують територію пішохідної зони, а саме, відбудеться пониження бордюру, демонтують старі насадження, створять спеціальні доріжки для людей із поганим зором. До того ж буде встановлено близько 300 додаткових урн по місту - на трубостойках та на опорах освітлення.

З червоних ліній на вулицях приберуть усі смітники, і, на їх місці встановлять підземні контейнери. Як зазначає заступник голови, це спростить процедуру вивозу сміття та зробить зовнішній вигляд міста гарнішим.

 «Звісно, що ми зіштовхнулися з проблемою комунікацій. Коли закладали місто, ніхто не думав про те, наскільки зручно прокладені проводи та комунікації. І тепер нам не так легко безпроблемно розташувати контейнери. Але ми намагаємося обирати такі місця, щоб не пошкодити комунікації і вийти з ситуації з мінімальними втратами. Усе буде спроектовано таким чином, щоб навіть авто було зручно під’їхати і припаркуватися», - інформує Михайло Лисенко.

Українські контейнери будуть виготовлені за аналогом турецьких, оскільки, за словами заступника міського голови, це - найоптимальніший варіант за співвідношенням ціни і якості. Самі контейнери будуть зроблені з пластику, і, матимуть спеціальні кріпленні, які підходитимуть як для звичайного сміттєвозу, так і для спеціальної техніки під ці контейнери. Планується закупити 13 одиниць такої техніки.

Надавати послуги з обслуговування підземних контейнерів зможе лиш те комунальне підприємство, яке виграє конкурс. Крім того, виготовляти контейнери буде українська фірма.

«Ми оголосимо тендер, дамо технічне завдання. Та фірма, яка запропонує кращий варіант, і буде виготовляти  контейнери» - пояснює Михайло Лисенко.

Зазначимо, за приблизними підрахунками на одну лише закупівлю підземних контейнерів міськрада витратить 15 млн гривень. Самі ж контейнери встановлять в наступному році, а нові сміттєвози функціонуватимуть в місті вже цього року.

}

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...