App Store Google Play

Молодь Дніпропетровщини долучилася до Всесвітнього дня екскурсовода

22.02.2017 08:00
Молодь Дніпропетровщини долучилася до Всесвітнього дня екскурсовода

Екскурсії та відеоролики. Як зробити Дніпропетровщину привабливою для туристів? Відповідь на це питання шукали з дві сотні хлопців та дівчат регіону. Своїми думками ділилися на форумі. Його організувала ДніпроОДА.

«Сьогодні Всесвітній день гіда. Дніпропетровщина відзначає його безкоштовними екскурсіями та молодіжним форумом. Разом із школярами та студентами міркуємо, як зробити нашу область більш привабливою для туристів, – сказала начальник відділу департаменту економічного розвитку ДніпроОДА Алла Кефель. – Презентуємо проекти, до яких можуть долучитися хлопці та дівчата. У відповідь чекаємо їхні цікаві ідеї».

Про один з молодіжних проектів – «КОМПАС.DP» – розповів заступник начальника управління молоді та спорту ДніпроОДА Владислав Яцук.

«Ідея проекту з’явилася у травні 2016-го. Ми запропонували активній молоді зняти короткі відео про улюблені місця відпочинку. Відгукнулися з сотню хлопців та дівчат. Вони надіслали нам стрічки з Дніпра, Кам’янського, а також Покровського, Дніпровського та Васильківського районів».

Нині ці ролики змонтували в один. Побачити його можна тут.

«Проект не завершується. Чекаємо на нові відео. Надсилати їх можна на офіційну сторінку нашого управління молоді і спорту у Facebook, або на сторінку «КОМПАС.DP». У подальшому плануємо розміщати ці стрічки на спеціально створеному сайті. Так молодь Дніпропетровщини дізнаватиметься, чим живуть та де відпочивають їх однолітки в інших районах», – сказав Владислав Яцук.

Ще один учасник форуму – директор благодійного фонду «Нікополь туристичний» Олег Фельдман запросив присутніх на екскурсії до Нікополю.

«У Нікополі та районі є, що подивитися, про що дізнатися. Від козацьких січей до скіфського золота. Запрошуємо долучитися до екскурсій. Чекаємо на пропозиції активних хлопців та дівчат», – сказав він.

Цього тижня у різних районах області проходять безкоштовні екскурсії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...