App Store Google Play

ДніпроОДА організовує другий Всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО»

22.02.2017 19:30
ДніпроОДА організовує другий Всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО»

Композиції, написані серцем. Вони підіймають бойовий дух, нагадують про рідний дім та передають почуття до найрідніших. Пісні родом з донбаських окопів знову зазвучать з великої сцени. У Дніпрі пройде другий Всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО». Для прихильників фесту готують безліч сюрпризів. Зареєструватися на участь талановиті бійці можуть вже сьогодні. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«У 2016-му на перший фестиваль «Пісні, народжені в АТО» приїхали талановиті бійці зі всієї країни. Їх авторські композиції зібрали в залі та біля телеекранів тисячі глядачів. Проникливі пісні полюбилися українцям: військові поїхали на гастролі, записали та презентували в Києві диск. Лауреати минулорічного фесту вже живуть насиченим творчим життям. У 2017-му знову шукаємо АТОвців, які пишуть та виконують чудові пісні, щоб про їх талант дізналася вся Україна», - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Виступити на фестивалі «Пісні, народжені в АТО» команда Валентина Резніченка запрошує бійців зі всієї країни. Щоб долучитися, слід подати заявку на сайті. На розгляд приймаються лише авторські композиції, написані військовими самостійно. Для гала-концерту оберуть 20 найкращих пісень. У журі – учасники минулорічного фесту, військові кореспонденти, зірки української естради.

«Хлопці можуть запропонувати на розгляд кілька пісень. Буває, що виконавцям подобається одна композиція, а журі обирає іншу. Заявки приймаємо до 23 квітня. Приєднатися до фесту можуть сольні виконавці та музичні гурти»,- розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО та їх сім'ям при Дніпропетровській ОДА Наталія Шуліка.

Гала-концерт відбудеться в травні у літньому театрі дніпровського парку Шевченка. На сцену вийдуть й лауреати минулорічного фесту. Вони виконають пісні, які вже полюбилися слухачам, та заспівають дуетом з новачками.

Запитання та пропозиції щодо проведення фестивалю можна залишити в Центрі допомоги воїнам АТО і членам їх сімей при ОДА за адресою: м Дніпро, пр. Поля, 1, ОДА, 1 поверх. Телефон: (056) 742 86 62.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...