App Store Google Play

У Дніпрі відбувся Форум креативних індустрій

21.02.2017 16:00
У Дніпрі відбувся Форум креативних індустрій

Сьогодні, 21 лютого, у культурному центрі «Менора» відкрили інвестиційний форум «Креативні індустрії для розвитку територій», який триватиме 21-22 лютого в рамках проекту «Містки громадської активності» за фінансування Євросоюзу. Організатор Форуму - Благодійний Фонд «Помагаєм», захід проводиться за підтримки Дніпропетровської ОДА.

В рамках форуму представлені успішні практики розвитку культурних і креативних індустрій з різних регіонів України, а також нові проекти, які шукають фінансування та партнерів. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«Ідея проекту народилася  в один день, коли я побачив оголошення конкурсу від Європейського Союзу. Проект був відібраний Єврокомісією для фінансування. Це перший захід такого роду в Дніпропетровському регіоні і перший Форум культурних і креативних індустрій в рамках проекту «Містки громадської активності», - інформує керівник проекту Ігор Савчак.

Креативні індустрії – це форми підприємницької діяльності в сферах, пов’язаних з творчим пошуком. Вони характеризуються з’єднанням і використанням знань, інформації, особистої майстерності і креативності.

«Дніпропетровська облдержадміністрація стала партнером цього заходу, оскільки ми бачимо потенціал розвитку креативних індустрій у нашому місті. Команда Валентина Резніченка усвідомлює, що саме малий та середній бізнес повинен складати основу економіки України в цілому. З цих причин ОДА запустила власний проект з підтримки стартапів «BEST INVEST», за яким будуть відібрані три найкращі бізнес-ідеї, авторам яких допоможуть знайти інвесторів та монетизувати індустрію» - говорить заступник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин.

За його словами, облдержадміністрація намагатиметься робити усе можливе, щоб розвивати креативні індустрії в Дніпрі та й надалі сприятиме фінансуванню бізнес-семінарів.

Програма форуму включає в себе сім платформ та панельні дискусії. Учасниками стали 200 творчих підприємців, розробників, менеджерів культури і представників профільних організацій з різних регіонів України. У програмі заходу: виступи спікерів, презентації проектів та обговорення, знайомства і спілкування для встановлення нових партнерств.

Зазначимо, загалом протягом 2017-2018 років планується провести чотири таких форума, присвячених культурним і креативним індустріям. Всі вони відбудуться в Дніпрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...