App Store Google Play

Поети-бійці АТО презентували свої книги у ДніпроОДА

21.02.2017 21:00
Поети-бійці АТО презентували свої книги у ДніпроОДА

Ще одна творча зустріч пройшла у ДніпроОДА. Бійці добровольчих батальйонів Сергій Пантюк та Олексій Бик представили власні книги. Дніпропетровщина стала першою після Києва, де пройшла презентація поетичних збірок АТОвців. Цікавими розповідями та декламуванням віршів вечір не обмежився. Глядачі отримали й музичний подарунок.

Гітара – його вірна супутниця. Розповідати про свою збірку Олексій Бик розпочав піснею. Кожен акорд, кожне слово пісні сповнене особистою історією життя. Її  можна прочитати і в збірці військового «Вірші на руці», яку автор представив дніпрянам. Над поетичним доробком Олексій працював 15 років. У збірку увійшли близько сотні віршів, останні – про війну.

«Війна – найбільш експресивний для мене момент. Тому у збірку увійшло декілька поезій на цю тему. Особливі для мене - два вірші. Один з них про побратима, який загинув, інший – про інструктора, який проводив вишкіл новобранців», - розповідає Олексій Бик.

Хоча війна і внесла свої корективи у життя Олексія, писати він не припиняв навіть на передовій. Гарно записувати навіяні рими у блокнот часу не було. Тому чоловік все занотовував на власній руці, а потім вже переносив на папір. Звідси і назва збірки. Видати її Олексію Бику допоміг Сергій Пантюк. Він займається проектом «Рядки з передової» - допомагає  видавати книги  молодим українським письменникам.

Окрім видавничої діяльності Сергій – відомий поет. У його заліку більше десятка творчих доробків. Останній чоловік презентував у ДніпроОДА.

«До збірки «Так мовчав Заратустра» увійшли кращі тексти із 15 моїх книг. Є вірші з далеких 80-х років, і зовсім нові – із 2016-го. Свої збірки мені доводилося презентувати у різних місцях. Але щоб це була державна адміністрація – вперше. Дуже гарна ідея», - відзначив Сергій Пантюк.

Зала у ДніпроОДА зібрала щирих поціновувачів творчості сучасних поетів.

«Проводити творчі зустрічі в адміністрації стало гарною традицією. Команда ДніпроОДА   запрошує особливих гостей для живого спілкування. Письменники, поети, блогери діляться життєвими історіями та розказують про свої творчі здобутки», - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Слухачі довго не відпускали поетів, бажаючи почути ще більше цікавих історій. На останок мали змогу отримати автографи від авторів на примірниках презентованих книг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...