App Store Google Play

На посаду ректора Медичної академії у Дніпрі залишилося три кандидати

21.02.2017 11:00
На посаду ректора Медичної академії у Дніпрі залишилося три кандидати

На посаду ректора Державної Медичної  Академії у Дніпрі висунуто три кандидатури. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "056.ua".

Як повідомляв Дніпроград, в Міністерстві охорони здоров'я України оголосили конкурс на заміщення посади ректора Дніпропетровської медичної академії Міністерства охорони здоров'я України.

Пошук кандидатів тривав з 5 грудня 2016 і до 5 лютого 2017 року включно.

Відзначимо, що кандидати повинні бути громадянами України, мати вчене звання і науковий ступінь, не менше 10 років стажу академічної роботи, а також вільно володіти державною мовою.

В підсумку Міністерство охорони здоров'я України затвердили 4 кандидати: Олександр Родинский, Ігор Македонський, Тетяна Перцева, Олександр Ковтуненко.

Але за тиждень до виборів один з кандидатів Олександр Родинский, зняв свою кандидатуру.

"У Дніпропетровській медичній академії проходить чергова кампанія з виборів ректора, рішенням конкурсної комісії МОЗ я допущений для участі в них. Початок цієї кампанії ознаменувався абсолютно хворими явищами. Я прихильник еволюційного, спадкоємного і цивілізованого шляху розвитку Академії, тому прийняв рішення зняти свою кандидатуру. Мир і згоду я ставлю вище амбіцій. Спасибі всім тим, хто мене підтримав!", - написав на своїй сторінці   Facebook Олександр Родинский.

Відзначимо, що під час передвиборної кампанії ректора ДМА восени 2016 року, Олександр Родинский тим часово виконував обов'язки ректора ДМА.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...