App Store Google Play

На порталі iGov з'явилися ще дві нові екологічні послуги

21.02.2017 17:00
На порталі iGov з'явилися ще дві нові екологічні послуги

На порталі iGov з’явилися нові послуги. Тепер промислові підприємства можуть отримати ще два екологічних документа. Для цього достатньо зайти на сайт, обрати необхідні послуги і заповнити відповідні форми. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Дніпропетровської ОДА.

В електронному режимі можна подати документи на оформлення висновку державної екологічної експертизи та оформити онлайн довідку про концентрацію забруднювальних речовин у повітрі. Ці документи необхідні деяким промисловим підприємствам для виробничої діяльності.

Для того, щоб оформити довідку про концентрацію забруднювальних речовин у повітрі, треба зайти на сайт iGov, обрати послугу та авторизуватися у системі за допомогою електронного підпису. Потім заповнити запропоновану форму: вказати назву підприємства, контактні дані та інше. Єдиний документ, який необхідно прикріпити – мапа розташування підприємства. Довідку можна отримати особисто в департаменті чи поштою – для цього необхідно вказати, яким чином замовник хоче отримати вказаний документ. Термін розгляду заявки – 30 днів.

Процедура отримання висновку державної екологічної експертизи тепер спрощена. Раніше великий пакет документів потрібно було приносити особисто. Якщо чогось не вистачало – приходити ще раз. Завдяки електронній системі показати папери спеціалісту можна онлайн. У разі необхідності фахівець підкаже, що потрібно доопрацювати. Відтак до Центру надання адміністративних послуг заявник прийде вже з повним пакетом оригіналів документів. Видадуть висновок у термін, встановлений законом.

Щоб скористатися послугою, на сайті слід обрати розділ «Висновок державної екологічної експертизи» та авторизуватися. Далі внести у форму інформацію про підприємство та завантажити необхідні документи. Призначити особистий час візиту до ЦНАПу також можна онлайн.

На Дніпропетровщині в електронному режимі вже доступні понад 200 адміністративних послуг. Знайти їх можна на порталі iGov.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...