App Store Google Play

Блакитне озеро окупували недобросовісні підприємці

21.02.2017 17:20
 Блакитне озеро окупували недобросовісні підприємці

Сьогодні, 21 лютого, на прес-конференції у медіа-центрі Zabeba.li голова сільради Єлизаветівки Максим Голосний розповів, що відкрито звернувся до правоохоронних органів та губернатора області Валентина Резніченка із закликом навести лад на Блакитному озері, що розташоване на території села Єлизаветівка Дніпропетровської області. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Максим Голосний зазначив, що Блакитне озеро - водойма, яка утворилася в результаті видобутку піску для відсипання лівого берега міста Кам'янське в радянські роки. Котлован, який утворився, наповнили кришталево чистою водою. Тепер це озеро є одним з найпопулярніших місць відпочинку як жителів села, так і прилеглих населених пунктів.

"Однак протягом багатьох років берег озера окупований недобросовісними підприємцями, які не тільки незаконно беруть оплату за доступ до водойми, але й спотворюють самовільно захоплену територію відсипанням доріг, сміттєвими звалищами і незаконною забудовою", - розповів Голосний.

За словами чиновника, припинення незаконної діяльності підприємців не входить у функції голови органу місцевого самоврядування - це обов'язок правоохоронних органів. В свою чергу, громадськість постійно намається боротися з незаконними забудовами, проводячи рейди, в тому числі із залученням поліції.

"Складалися протоколи, виносилися попередження, але далі справа не йшла, і з кожним роком анархія на популярному рекреаційному об'єкті тільки посилюється. Небезпідставно можу припустити, що самі ж правоохоронні органи «кришують» подібний стан справ, отримуючи вигоду від незаконних доходів", - вважає Голосний.

Тож голова Єлизаветівки відкрито звернувся до губернатора області Валентина Резніченка, голови МВС у області Ігоря Репешка, керівника прокуратури області Віталія Матвійчука та керівника СБУ в Дніпропетровській області Вадима Пояркова з закликом втрутитися у ситуацію, яка склалася, вжити заходи і забезпечити дотримання чинного законодавства в рамках наявних повноважень на території водойми Блакитне озеро.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...