App Store Google Play

На Дніпропетровщині відбудеться XIV Всеукраїнський фестиваль національних бойових мистецтв «Дніпровські пороги»

21.02.2017 13:40
На Дніпропетровщині відбудеться XIV Всеукраїнський фестиваль національних бойових мистецтв «Дніпровські пороги»

Сьогодні, 21 лютого, на прес-конференції у ІА «Мост-Дніпро» розповіли про XIV Всеукраїнський фестиваль національних бойових мистецтв «Дніпровські пороги». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«Ми проводимо такий захід традиційно вже 14 рік поспіль. Фестиваль має на меті об’єднання декількох, здавалось би, зовсім непоєднуваних сфер. Учасники та гості зможуть не тільки взяти участь у спортивних змаганнях, флешмобах та різних інтерактивних заходах, а й, наприклад, скуштувати смачних млинців. Це буде не тільки смачно, а ще й яскраво»,- пояснює президент Дніпропетровської обласної федерації козацького традиційного бойового мистецтва «Спас» Геннадій Поляков.

За його словами, організаторами фестивалю є ГО «Федерація козацького традиційного бойового мистецтва «Спас», Дитячо-юнацький центр «Штурм», ГО «Всеукраїнська федерація «Спас» за підтримки Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради та Дніпропетровської обласної наукової бібліотеки.

«Це вже не перший захід, коли бібліотека надає офіційну підтримку громадським організаціям. Наша співпраця дала поштовх до створення цікавого і потрібного проекту «Пліч о пліч», який презентують 24 лютого. Проект має на меті створення дієвої моделі соціальної адаптації військовослужбовців та учасників АТО», - інформує завідуюча сектором соціокультурних проектів Дніпропетровської обласної бібліотеки Катерина Сохромова.

За задумом організаторів фестиваль триватиме три дні.

24 лютого у Дніпропетровській обласній бібліотеці презентують ідею проекту «Пліч о пліч», 25 лютого у Спортивному комплексі УДХТУ Дніпра відбудуться урочисте відкриття фестивалю «Дніпровські пороги» та поєдинки Всеукраїнського турніру з Українського рукопашного бою  «Спас» і боротьби «Навхрест». Під час проведення заходу працюватиме виставка-ярмарок майстрів народної творчості. Переможці змагань отримають нагороди та призи.

26 лютого на гостей чекає фольклорне свято «Масляна зі Штурмом», яке святкуватимуть у с. Старі Кодаки. В програмі свята: сімейний конкурс млинців, показові виступи творчих колективів, ярмарок майстрів і народне гуляння.

Переглянути детальну прогрому заходу можна на офіційному сайті школи козацького бойового мистецтва "Спас-Штурм". 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...