App Store Google Play

Громадськість в Дніпро ОДА обговорила річницю Небесної Сотні та референдум щодо вступу в НАТО

21.02.2017 09:20
Громадськість в Дніпро ОДА обговорила річницю Небесної Сотні та референдум щодо вступу в НАТО

День Героїв Небесної Сотні, референдум щодо можливого вступу України до НАТО та вірогідні зміни в календарі свят України. Такі питання громадські активісти Дніпропетровщини обговорювали на засіданні дискусійного клубу «DNIPRO LIVE». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

Засідання дискусійного клубу «DNIPRO LIVE» проходять у ДніпроОДА щомісяця. Це майданчик для ефективної взаємодії громадськості та влади. У центрі уваги – актуальні питання. Цього разу до дискусії приєдналися близько 30 активістів. Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні – перша тема дискусійного клубу «DNIPRO LIVE». Пам’ять загиблих під час Революції Гідності вся країна вшановує 20 лютого.

«Ми згадуємо наших героїв, які змінили напрямок державотворення. Нині в Україні відкриваються музеї, меморіали, пам’ять загиблих вшановується на офіційному рівні. Це дає змогу сподіватися на краще, а ми маємо пам’ятати історію», - зазначила голова комітету громадської ради з питань культури та релігії при ДніпроОДА Тамара Мудрак.

Також обговорювали пропозиції щодо референдуму про можливість вступу до НАТО та вірогідні зміни до календаря свят України.

«Вважаю, що референдум з приводу вступу до НАТО потрібен. Дуже важливо почути реальну думку громадян. І, виходячи з цього, зрозуміти, куди наша країна хоче рухатися. Проте для цього референдум має бути чесним і політично незаангажованим», - наголосила представник ГО «Майдан Січеслав Дніпро» Вероніка Коміссар.

«Я за те, щоб зменшити кількість святкових днів. У країні, де йде війна та важка економічна ситуація, потрібно більше думати про роботу», - поділився правозахисник Василь Сухов.

У ДніпроОДА вже готуються до нового засідання дискусійного клубу. Приєднатися до діалогу з представниками ОДА щодо актуальних питань та висловити власну думку може кожен. Наступна зустріч – за місяць.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...