App Store Google Play

33% молодих вчителів звільнились з роботи - мерія Дніпра планує повертати їх доплатами до зарплати

21.02.2017 16:20
33% молодих вчителів звільнились з роботи - мерія Дніпра планує повертати їх доплатами до зарплати

У Дніпрі презентують програму "Молодий педагог", яка діятиме упродовж 2017-2021 років. Відповідний проект рішення оприлюднено на офіційному сайті міської ради.

Загальний обсяг фінансування програми, за попередніми розрахунками, складе 34,7 млн грн, понад 1 млн витратять вже цьогоріч.

В міськраді порахували, що наразі в навчальних закладах міста працює лише 7% молоді, і ця кількість невпинно зменшується - ще торік їх було 9%,  а у 2013 - 12%. Водночас, чверть викладацького складу шкіл - пенсіонери. Плинність молодих кадрів наразі сягнула 33% - саме стільки молодих вчителів звільнились упродовж останнього року. Чиновники визнають, що причини, через які молодь не хоче вчителювати, є вагомими: це і відсутність житла,  і низька зарплата і низький рівень престижності професії вчителя.

Боротись із відттоком зі шкіл молодих фахівців вирішили, впровадивши програму, спрямовану на матеріальну підтримкумолодих педагогів.

Зоккрема, міська рада планує підтримувати педагогів, які після закінченя вишу прийшли викладати до школи - щомісяця упрорвж трьох років вони отримуватимуть матеріальну допомогу, а окремі вчителі відчуватимуть підтримку міста упродовж четвертого та п'ятого років.

Таким чином, впевнені в мерії, вдасться не лише поліпшити матеральий стан  молодих вчителів, але і морально їх стимулювати.

В 2017 році плануєтся матеріально заохотити 130 молодих викладачів, у 2018 - 270, в 2019 - 420, в 2020 - 160, в 2021 - 320 осіб. Ще кілька десятків молодих вчителів з досвідом отримуватимуть матеріальне заохочення упродовж 4 та 5 років роботи.

Запропонована Програма набуде чинності після того, як депутати затвердять її на сесії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...