App Store Google Play

У Дніпрі прооперують соціально свідомих громадян

20.02.2017 14:20
У Дніпрі прооперують соціально свідомих громадян

Сьогодні, 20 лютого, на прес-конференції у ІА «Мост-Дніпро» повідомили, що хірурги-ортопеди приватної дніпровської клініки «MEDINUA CLINIC & LAB» готові безкоштовно провести шість операцій з заміни суглобів, передає Дніпроград.

«Мета нашого заходу – це не просто благодійність в її популістичному значенні. Це, свого роду, випробовування. На сьогоднішній день дуже багато коштів витрачається на армію, але, на мою думку, не варто забувати, що є ще й звичайні люди, які теж можуть приносити користь суспільству. Люди, про яких я говорю, це ті особи, які через свою хворобу не можуть повноцінно жити, а, значить, і діяти на благо суспільства. Ми беремося допомагати лише тим жителям України, які самі, в свою чергу, допомагають іншим. Наприклад, один із наших пацієнтів займається ментор-коучингом та допомагає дітям-сиротам. Він ще зовсім молодий, але через хворобу –диспластичний коксартроз-не може повноцінно діяти, і, якщо ми зараз його прооперуємо, ще років 50 це буде повноцінна здорова людина, яка допоможе багатьом іншим», - пояснює хірург-ортопед Олег Лоскутов.

За його словами, усі операції будуть проведені в приватній лікарні, яка бере на себе усю відповідальність, у тому числі, й фінансову.

«Насправді ми робимо велику справу – допомагаємо людям, які залишилися один на один зі своїми проблемами. Відбір учасників нашої акції проводився на конкурсній основі. Проаналізувавши усі надіслані заявки, ми затвердили операції для п’яти із шести можливих осіб, які цього потребують. Це люди абсолютно різного віку, від 29 до 87 років, з різних регіонів України. Шоста кандидатура ще чекає схвалення, оскільки нам не було надано необхідних рентген – знімків», - інформує директор з маркетингу клініки «MEDINUA CLINIC & LAB».

Як пояснюють фахівці, на проведення однієї такої операції необхідно мінімум від 50 до 100 000 грн, собівартість одного якісного протезу по Україні сягає близько 2 000 доларів США. З цих причин, клініка обмежила кількість операцій до шести, але, в майбутньому, планує продовжувати подібні акції.

«Багато із тих, кому вже зателефонували, донині не вірять, що це можливо. Ми відібрали пацієнтів по тим листам, які вони нам присилали. Головними критеріями відбору були такі пункти: жага до життя, бажання допомагати іншим та взяти участь в акції. Ми не давали ніякої гучної реклами, а просто кинули клич у Facebook. Таким чином, вже на 7 березня заплановані дві операції», - пояснює хірург-ортопед Олег Лоскутов.

За його словами, буде проведено по дві операції на місяць, адже це найбільш оптимальний варіант для того, щоб достатньо уваги приділити кожному хворому. Після операції на пацієнта чекатиме довготривала реабілітація, близько пів року, яка теж буде проводитися під наглядом лікарів.

«Ми не приховуємо, що буде зніматися продакшн, окремі моменти будуть зафільмовані. Але ж треба розуміти, що бізнес - це бізнес, і, до того ж, ми хочемо показати, що це були справжні люди, з якими можна зв’язатися у Facebook та розпитати про те, як це було», - додав хірург Олег Лоскутов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...