App Store Google Play

Студенти-політологи Дніпра влаштують спаринги в обласній раді

20.02.2017 20:30
Студенти-політологи Дніпра влаштують спаринги в обласній раді

За підтримки кафедри політології ДНУ, обласної ради, КП «Молодіжний центр Дніпропетровщини» та Центру політичного консалтингу «Профі Груп» у Дніпрі відбудуться спаринги для студентів-політологів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу обласної ради.

На цьому майданчику студенти-політологи зможуть пройти професійний спаринг і втілити в реальність отримані теоретичні знання. І одночасно продемонструвати свій потенціал професійним політологам, які вже домоглися успіху в різних галузях: політтехнології, управління, бізнес, ЗМІ, громадська діяльність.

В результаті молоді політологи зможуть активніше інтегруватися в професійне середовище. А діючі політологи - ефективно підбирати кадри для професійних проектів.

Перший спаринг відбудеться 21 лютого 2017 року в приміщенні прес-центру обласної ради (пр. О.Поля, 2, четвертий поверх, каб. 420). Початок спарингу 10.30.

Формат спарингу – публічна дискусія з конкурентами та експертами.

Учасники (студенти політологи) діляться на 4 команди.

Кожна команда отримує завдання просувати інтереси реально існуючого політичного лідера. Вона виступає з коротким спічем, а потім відповідає на питання конкурентів і експертів (журі, що складається з професійних політологів).

Спаринг проходить у 3 раунди. У першому - команди презентують свого кандидата. У другому - виступають зі заздалегідь наданою темою. У третьому - дискутують на тему, яку отримують вже в ході спарингу (форс-мажор).

Виступи кожної команди оцінюються: експертами, конкурентами, глядачами (голосування бюлетенями).

За підсумками оцінки трьох раундів визначається команда переможець.

Основні принципи спарингу: Реалізм, Професіоналізм, Драйв.

Спаринги проходять в умовах максимально наближених до реальних: дискусія між командами реальних політиків з актуальних питань.

Спаринги проходять в професійному середовищі політологів.

Спаринги передбачають щирий інтерес у всіх учасників, емоційну і динамічну дискусію з найгостріших питань, з використанням найсміливіших аргументів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...