App Store Google Play

На Дніпропетровщині волонтери рятують знедолених корів, яких морять голодом і холодом

20.02.2017 15:40
На Дніпропетровщині волонтери рятують знедолених корів, яких морять голодом і холодом

Сьогодні, 20 лютого, не прес-конференції у медіа-центрі Zabeba.li волонтер Юліанна Кулюкіна розповіла, як небайдужі зоозахисники намагаються врятувати корів, які помирають від голоду та холоду у приватній фермі на Дніпропетровщині. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Волонтери та ветеринари б'ють на сполох, адже тварини не мають доступу до води, їдять сніг, ходять і сплять на своїх же фекаліях, мають запалені виразки на шкірі.

"Зараз налічується понад 50 голів рогатої худоби, які знаходяться в жахливих умовах. За початковим висновком ветеринара, у тварин жахливе зневоднення організму. Керуючись Законом України "Про захист тварин від жорстокого поводження" ми подали заяву до поліції, на основі якого відкрито впровадження за статтею Кримінального кодексу України 299", - розповіла волонтер. 

Юліанна Кулюкіна підкреслює, що жодних документів на тварин власники ферми не мають.

"Тварини не мають відповідних чіпів або бирок, документи щодо ветдогляду та паспортів. Тож є великий ризик того, що корови інфіковані. Якщо продукти цих корів надійдуть на стихійні ринки, ми можемо спостерігати епідемію туберкульозу, лейкемії та інших захворювань", - наголосила експерт.

За словами місцевих жителів, на цій же території знаходитися й ферма свиней.

"Всі чули про африканську чуму, яка поширилася Дніпропетровщиною, якщо ми закриємо очі на цю ситуацію, найближчим часом в місті можна чекати страшну епідемію з жахливими наслідками", - вважає волонтер.

Проте, попри усі вищезазначені факти, господарі ферми вважать, що своїх корів вони утримують як слід, і навіть намагаються заробити на такому суспільному розголосі ситуації.  

"Сам господар ферми спекулює на цій темі. В соціальній мережі він оголосив збір коштів на порятунок корів", - обурена волонтерка. 

В свою чергу, районний ветеринар запропонував власні послуги аби професійно оглянути тварин та поставити їх на облік, для того, що у майбутньому корови отримали усі відповідні документи, на що власники ферми категорично відмовилися. 

Волонтери  та зоозахисники побоюються, що найближчим часом хазяїни планують здихатися від тварин - пустити на м'ясо по стихійним ринкам країни, тим самим незаконно збагатитися.

Наразі на ферму чекає санітарно-епідеміологічна та податкова перевірки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...