App Store Google Play

Дніпряни вшанували пам'ять Небесної Сотні "Свічею пам'яті"

20.02.2017 19:30
Дніпряни вшанували пам'ять Небесної Сотні "Свічею пам'яті"

Надвечір, 20 лютого, у Дніпрі на площі біля пам'ятника молодому Тарасові Шевченку дніпряни запалювали лампадки в пам'ять про загиблих учасників Революції Гідності. Незважаючи на мороз, понад сотню людей вшанували безстрашний героїв. Про це повіломляє Дніпроград з місця подій.

18, 19 та 20 лютого - з цих днів почався відлік новітньої історії України. Три роки тому у центрі Києва під кулями загинули більше 100 активістів Революції Гідності. З моменту тих подій, у цей день люди щорічно збираються аби віддати шану Небесній сотні та всім борцям за свободу та незалежність нашої держави.

"Тоді вони не знали, що беззбройними вступають в один з перших боїв за незалежність у війні, яка триває вже три роки, і забрала тисячі життів.
Тоді ми не знали, який же лютий і підступний ворог нам протистоїть. І що постріли снайперів на Майдані були фактично першими пострілами агресора. Тоді ми й гадки не мали, що кращим дочкам і синам України ще не раз доведеться приймати нерівний бій", - наголосив організатор акції Владислав Мельничук.

На спомин про загиблих за волю України сотні містян запалили лампадки та виклали їх у формі тризуба біля підніжжя пам'ятника Тарасові Шевченку.

"Сьогодні в Дніпрі немає жодної людини, яку б тим чи іншим чином не торкнулася війна. Ми маємо зберегти в національній пам’яті ті події, які нагадуватимуть прийдешнім поколінням про ціну здобутої для них свободи. І я впевнена, в нас вистачить сил і наснаги не зріктись рідної мови та рідної землі. Ми будемо плекати її, любити та боронити", - зазначила заступник голови департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Дар'я Біла.

Ця акція покликана пригадати кожному про ту ціну, яку заплатили наші співвітчизники за правду і волю. А свічки, які запалили біля меморіалу нагадують про ту важку втрату, якої зазнали сотні родин та все українське суспільство.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...