App Store Google Play

Дніпрянам розповіли як вплине додатковий пенсійний податок на зарплати

20.02.2017 12:20
Дніпрянам розповіли як вплине додатковий пенсійний податок на зарплати

На вимогу МВФ в Україні може з'явитися додатковий податок на внески соціального страхування. Про це під час прес-конференції у ІА «Мост-Дніпро» повідомив фінансовий експерт Михайло Кропивко, передає Дніпроград з місця подій.

В проекті Меморандуму щодо співпраці України і МВФ у розділі пенсійної реформи є цікавий пункт: так званий податок на соціальне страхування.

У документі зазначено, що додатковий податок на внески соціального страхування буде введено до сплати роботодавцями та накопичуватиметься на персоніфікованих рахунках. Податок буде використовуватися як проміжне джерело фінансування пенсійної реформи. 

«Однією з основних характеристик пенсійної реформи, що згадується в меморандумі, є необхідність передбачити новий вибір варіантів виходу на пенсію з більш широким діапазоном пенсійного віку, ніж на цей час. Ці варіанти надаватимуть більший ступінь вибору в залежності від трудового стажу, при цьому пенсійні виплати повинні стимулювати довшу зайнятість і пізніший вихід на пенсію. В цілому пенсійна реформа повинна привести до економії не менш ніж 3% ВВП у порівнянні з 2016 роком за рахунок продовження ефективних років трудового стажу населення», - розповів фінансовий експерт.

На думку Кропивка, додатковий податок, який може бути введений в Україні в рамках пенсійної реформи, змусить роботодавців ще більше виводити зарплати в "тінь".

"Будь-який додатковий податок - це додаткове навантаження на роботодавця. Для держави введення додаткового податку вкрай вигідно, оскільки він дозволить покрити дефіцит Пенсійного фонду, проте з позиції звичайних громадян це ні що інше, як чергова позика на користь влади, яка не може впоратися з фінансовими проблемами держави», - наголосив експерт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...