App Store Google Play

«Наші люди»: історія про чоловіка, який ніколи не здається

18.02.2017 09:45
«Наші люди»: історія про чоловіка, який ніколи не здається

У нього був успішний бізнес і достаток. Та одного дня він втратив все і змушений був починати з початку. В 48 років освоїв іншу професію та заснував нову справу. Співвласник ІТ-компанії, боєць АТО, людина, яка ніколи не здається. Олег Кремінський – герой нової рубрики ДніпроОДА «Наші люди», передає Дніпроград.

«Я вдячний долі за те, як склалося моє життя. Якби я не втратив бізнес, то не знайшов би справу, яку дійсно люблю», - посміхається дніпрянин Олег Кремінський.

Олег Кремінський все життя займався бізнесом: спочатку в сфері торгівлі, потім – мав невеличке виробництво. Чоловік був співвласником підприємства, яке спеціалізувалося на пакувальних матеріалах. Справа не надто цікава, проте Олег розумівся на ній добре, та й прибуток мав непоганий. Одного дня все змінилося. Фірмі довелося сплатити величезний штраф, вона збанкрутувала.

«Професії, завдяки якій я міг забезпечити родину, в мене не було. Вмів лише керувати. Товариш порадив звернути увагу на WEB-розробку. Я сів і почав самостійно вчитися. На той час мені було 46 років», - згадує Олег Кремінський.

Два роки Олег опановував WEB-розробку «з нуля». Нові навички практикував, підробляючи на фрілансі. Тільки-но став підійматися на ноги, як почалася війна.

«Я сам пішов до військкомату. Коли на твою Батьківщину нападає ворог – іншого вибору немає», - ділиться Олег Кремінський.

Олег потрапив до 17-ї танкової бригади, воював на передовій. За півроку його демобілізували – підвело здоров’я.

«Вдома довелося згадувати програмування «з нуля». Додатково почав вивчати англійську. З’явилася ідея бізнесу в ІТ-сфері. Щоб зрозуміти його тонкощі, влаштувався на роботу до ІТ-компанії та на три місяці переїхав до Львова. Після повернення написав бізнес-план, показав його своєму другу, разом почали втілювати ідею в життя», - розповідає Олег.

Нині Олег Кремінський разом з партнером розвиває нову справу. Про успішність проекту говорити ще зарано, проте вже є позитивна динаміка, радіє чоловік.

«Моя історія про те, що ніколи не потрібно здаватися. Я втратив все, був на війні, а потім почав нову справу зовсім в іншому напрямку. В 48 років!, - ділиться Олег Кремінський. – Моя порада: не бійтеся починати «з нуля», не озирайтеся назад. Прийняли рішення – залишайте всі сумніви та дійте, не слухайте тих, хто скаже: «не вийде». Зараз, маючи мету, можна швидко навчитися новому та досягти успіху».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...