App Store Google Play

Аеропорт Дніпра вирішив "пограти в монополію" - Омелян

18.02.2017 09:00
Аеропорт Дніпра вирішив "пограти в монополію" - Омелян

Обмеження ринку для авіакомпаній з боку міжнародного аеропорту "Дніпро" зазначає міністр інфраструктури України Володимир Омелян, повідомляє Дніпроград з посиланням на Інтерфакс.

"Всі аеродроми демонструють зростання. Крім одного - в місті Дніпро, де вирішили "пограти в монополію" і обмежити ринок", - написав він на своїй сторінці в мережі Facebook, коментуючи результати пасажиропотоків в аеропортах України.

Міністр зазначив, що така ситуація шкодить пасажирам, які не одержали більш дешеві польоти і більшу кількість маршрутів і авіакомпаній.

"А ми попереджали! І вимагали дотримуватися ринкових підходів і забезпечити конкуренцію. В Ужгороді (де також відзначено падіння пасажиропотоку - ІФ) - окрема ситуація, врегулюємо на двосторонньому рівні зі Словаччиною", - написав міністр.

За даними Державної авіаційної служби України, аеропорт Дніпра в 2016 році скоротив пасажиропотік на 17,7%, Ужгорода - на 75,7%.

Аеропортом Дніпра управляє авіакомпанія "Дніпроавіа", співвласником якої є бізнесмен Ігор Коломойський.

У серпні 2016 року Державіаслужба підготувала звернення до Антимонопольного комітету України з проханням провести розслідування щодо обмеження прав користувачів в аеропорту. Як повідомила тоді прес-служба відомства, таке рішення прийнято після вивчення документів з обгрунтуванням введених обмежень по прийому повітряних суден, які надійшли від аеропорту. Така ж ситуація була і в аеропорту "Івано-Франківськ".

До цього повідомлялося, що авіакомпанія Turkish Airlines не може виконувати польоти, зокрема, в Дніпро через технічний стан злітно-посадкової смуги.

У підсумку в жовтні 2016 року і самій "Дніпроавіа" довелося скасувати рейси з Дніпра в Стамбул на зимову навігацію через відсутність дозволу від турецької влади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...