App Store Google Play

У Дніпрі презентували чотири ІТ-проекти, які покликані допомагати громаді міста

17.02.2017 09:20
У Дніпрі презентували чотири ІТ-проекти, які покликані допомагати громаді міста

Вчора, 16 лютого, у Дніпрі пройшов випуск інноваційних проектів, що три місяці проходили інкубаційну програму в 1991 Open Data Incubator. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила директор IT компанії Олена Хлівна, передає Дніпроград.

"Наш перший випуск 1991 Dnipro. Це крутий досвід в нашому соціальному житті. Скоро будемо радувати вас історіями інтеграцій та розвитком проектів. Інкубація закінчилася і почалася для них велика історія. Дякую всім колегам і друзям за ці місяці разом. Велике справу зробили", - розповіла Олена Хлівна.

Впродовж трьох місяців команда інкубатору 1991 допомагала проектам доробити всі деталі та підготуватися до запуску пілотних версій сервісів. І вже 16 лютого відбувся перший випуск інноваційних стартапів. Винахідники презентували чотири пілотних версій сервісів, які пройшли «інкубацію»:

  •  "Papir" - сервіс, що дозволяє швидко і зручно перевірити статус компанії по ЕГПРО України. Включає в себе пошуково-аналітичну систему, що збирає відкриті дані про компанії в єдину картку.  

  •  "ОСББ Дніпро" - соціальна мережа для керівників ОСББ. Веб-сервіс, який допоможе організувати та керувати головами ОСББ та активістами, контролювати дії та приймати більш активну участь в управлінні мешканцями.

  • "Дивна Україна" - портал зеленого та індустріального туризму. Система, що дозволяє знаходити нові культурні та історичні пам’ятки, стимулювати туристичний інтерес до певних місць регіону. 

  • "Firefighter" - додаток для пожежників-волонтерів. Полягає в автоматизації пожежної служби, використовується досвід заходу, коли людина може прибути на місце і обмежити поширення пожежі до приїзду пожежних служб.

Зазначимо, Інкубатор 1991 на конкурсній основі відбирає п’ять найкращих проектів та допомагає “прокачати” їх від ідеї до запуску продукту. Стартап отримає офісне приміщення на строк інкубаційної програми, прямий контакт з держадміністрацією, можливість зустрічі з державними структурами всіх рівнів, технологічну підтримку, доступ до кращих менторів.

Нагадаємо, 1991 Open Data Incubator продовжує приймати проекти з Дніпропетровської області, що вирішують локальні проблеми громад.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...