App Store Google Play

У Дніпрі підбили підсумки найважливіших досягнень у сфері медицини за 2016 рік

17.02.2017 08:00
У Дніпрі підбили підсумки найважливіших досягнень у сфері медицини за 2016 рік

16 лютого у приміщенні міської ради відбулося засідання Колегії департаменту охорони здоров’я населення, під час якого учасники Колегії підсумували найвагоміші досягнення минулого року , а мер міста Борис Філатов нагородив найкращих працівників медичної галузі почесними грамотами та подяками. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«Нам вдалося зрушити з мертвої точки. На сьогоднішній день розв’язано вже багато наболілих питань у сфері медицини Дніпра. Ми й надалі докладатимемо зусиль, щоб поліпшити стан первинної медицини та умови праці медичних працівників, за яку я їм щиро вдячний», - говорить мер міста Борис Філатов.

Основним пріоритетним напрямком політики в галузі охорони здоров’я міста у 2016 році залишався розвиток первинної медико-санітарної допомоги. За кошти міського бюджету сплачувалась муніципальна надбавка сімейним лікарям, для працівників амбулаторій були придбані проїзні квитки та засоби службового мобільного зв’язку, оплачувались курси спеціалізації та підвищення кваліфікації за фахом «сімейна медицина».

Протягом року продовжувалась реалізація проекту Світового банку «Підтримка реформування системи охорони здоров’я Дніпропетровської області»: з міського бюджету на розробку проектно-кошторисної документації, проведення експертизи проектів виділено 980 тис. грн. на 8 об’єктів, які увійшли до проекту.

Розпочато впровадження сучасних інформаційних технологій та налагодження зворотного зв’язку між пацієнтами та медичними працівниками. В амбулаторіях Центру первинної медико – санітарної допомоги №3 успішно впроваджується пілотний проект електронної реєстратури. У 2016 році у всіх амбулаторіях міста були створені пункти вимірювання артеріального тиску.

Медичні працівники пройшли курси підвищення кваліфікації.  Вони освоїли систему веб-конференцій та надали допомогу більше 16 тис. осіб.

В минулому році були впроваджені програми по пільговому забезпеченню інвалідів. Велика увага приділялася роботі з учасниками АТО.

2017 рік пройде під гаслом: «Чиста медицина – безпечна медицина». Це буде нова програма інфекційної безпеки, направлена на боротьбу з проблемою внутрішнього лікарняного інфікування.

« В Україні відомо лише про 8 000 смертей, пов’язаних з ВЛІ. Насправді ж, ця цифра – набагато більша. Ми плануємо створити систему реєстрацій смертей  через внутрішнє лікарняне інфікування та залучимо до роботи медичних експертів, які увійдуть у Комітет з інфекційних хвороб», -зазначає президент Всеукраїнської Ради захисту пацієнтів Віктор Сердюк.

Нагадаємо, у 2016 році гостро встало питання про передачу лікарень вторинної медицини від міста до області. Наразі триває його вирішення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...