App Store Google Play

Україна потребує нових реформ, - Григол Катамадзе

16.02.2017 15:20
Україна потребує нових реформ, - Григол Катамадзе

Сьогодні 16 лютого на прес-конференціїї в ІА"Мост-Дніпро" президент Асоціації платників податків України, екс-посол Грузії Григол Катамадзе розповів про необхідність удосконалення системи реформ в Україні та про те, як позначиться підвищення мінімальної заробітної плати на жителях України. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

"Треба розуміти, що ні одна успішна країна ніколи не впроваджувала реформи в окремо взятій сфері. Це завжди був комплексний підхід. Адже лише за умови повної реорганізації усієї системи може йти мова про успіх. На жаль, в Україні, до цього ще не прийшли. Те, що, наприклад, у податкове законодавство постійно вносять нові зміни, аж ніяк не може посприяти розвитку малого та середнього бізнесу.Те саме стосується і мінімальних заробітних плат. Сама ідея - чудова, але окрема, вирвана із контексту, вона не приведе до того бажаного ефекту, який задумувався авторами. Адже фундаментально не вирішить проблеми в країні. І, відповідно, українці не відчують значних покращень", - говорить президент Асоціації платників податків України Григол Катамадзе.

За його словами, Україна також не повинна просто калькувати досвід успішних європейських країн. Україні не потрібні реформи ні Грузії, ні Естоніїї, ні інших процвітаючих держав. Треба нарешті усвідомити, що люди не хочуть жити так, як зараз, а, отже, необхідно щось змінювати - створювати власні реформи, детально вивчивши та проаналізувавши потреби населення, розуміючи, що йому в першу чергу потрібно.

На даний час Асоціація платників податків України розпочала співпрацю з Реанімаційним пакетом реформ.

"Оскільки ми є вузькопрофільною організацією і не можемо вносити зміни в інші сфери, окрім податкової системи, ми розпочали активну роботу по запровадженню нового ліберального податкового кодексу для бізнесу України. Це робиться з тією метою, аби кожен, навіть починаючий бізнесмен, зміг би зрозуміти свої права. Крім того, Кодекс посприяє розвитку середнього та малого українського бізнесу, який на сьогоднішній день в Україні складає лише 10-15%, на відміну від європейського показника у 65-97%", - зазначає Григол Катамадзе.

Крім того, президент зазначив, що ідея створення нової патрульної служби сама по собі теж дуже гідна, але вона не зможе цілком виправдати себе без реформування судової ситеми.

"Боюся, що з такими змінами, особливо, у податковому кодексі України, ми зайдемо в такий глухий кут, з якого потім вийти буде дуже важко", - говорить Григол Катамадзе.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...