App Store Google Play

Україна потребує нових реформ, - Григол Катамадзе

16.02.2017 15:20
Україна потребує нових реформ, - Григол Катамадзе

Сьогодні 16 лютого на прес-конференціїї в ІА"Мост-Дніпро" президент Асоціації платників податків України, екс-посол Грузії Григол Катамадзе розповів про необхідність удосконалення системи реформ в Україні та про те, як позначиться підвищення мінімальної заробітної плати на жителях України. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

"Треба розуміти, що ні одна успішна країна ніколи не впроваджувала реформи в окремо взятій сфері. Це завжди був комплексний підхід. Адже лише за умови повної реорганізації усієї системи може йти мова про успіх. На жаль, в Україні, до цього ще не прийшли. Те, що, наприклад, у податкове законодавство постійно вносять нові зміни, аж ніяк не може посприяти розвитку малого та середнього бізнесу.Те саме стосується і мінімальних заробітних плат. Сама ідея - чудова, але окрема, вирвана із контексту, вона не приведе до того бажаного ефекту, який задумувався авторами. Адже фундаментально не вирішить проблеми в країні. І, відповідно, українці не відчують значних покращень", - говорить президент Асоціації платників податків України Григол Катамадзе.

За його словами, Україна також не повинна просто калькувати досвід успішних європейських країн. Україні не потрібні реформи ні Грузії, ні Естоніїї, ні інших процвітаючих держав. Треба нарешті усвідомити, що люди не хочуть жити так, як зараз, а, отже, необхідно щось змінювати - створювати власні реформи, детально вивчивши та проаналізувавши потреби населення, розуміючи, що йому в першу чергу потрібно.

На даний час Асоціація платників податків України розпочала співпрацю з Реанімаційним пакетом реформ.

"Оскільки ми є вузькопрофільною організацією і не можемо вносити зміни в інші сфери, окрім податкової системи, ми розпочали активну роботу по запровадженню нового ліберального податкового кодексу для бізнесу України. Це робиться з тією метою, аби кожен, навіть починаючий бізнесмен, зміг би зрозуміти свої права. Крім того, Кодекс посприяє розвитку середнього та малого українського бізнесу, який на сьогоднішній день в Україні складає лише 10-15%, на відміну від європейського показника у 65-97%", - зазначає Григол Катамадзе.

Крім того, президент зазначив, що ідея створення нової патрульної служби сама по собі теж дуже гідна, але вона не зможе цілком виправдати себе без реформування судової ситеми.

"Боюся, що з такими змінами, особливо, у податковому кодексі України, ми зайдемо в такий глухий кут, з якого потім вийти буде дуже важко", - говорить Григол Катамадзе.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...