App Store Google Play

У міськраді Дніпра розповіли, як вирішуватимуть проблеми районів, що регулярно підтоплюються дощовими водами

16.02.2017 16:00
У міськраді Дніпра розповіли, як вирішуватимуть проблеми районів, що регулярно підтоплюються дощовими водами

Заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко в ефірі програми «Васильївський острів» на 11 каналі розповів, як у Дніпрі прочищатимуть та реконструюватимуть очисні споруди, особливо в районах, які регулярно страждають від підтоплення дощовими водами. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міської ради Дніпра.

Найбільш проблемний в цьому сенсі Амур-Нижньодніпровський район.

«Геологічно та історично в АНД районі склалася важка ситуація: колектори там будували хаотично, в них роками викидали сміття. Проте цього року ми купили унікальну для України каналопромивну машину, яка чистить зливові колектори із максимальним тиском у 500 атмосфер. Насамперед ми прочищатимемо колектори діаметром 1200 мм, які взагалі ніколи не чистили. Якщо раніше ще мала робити вручну людина в протигазі, то тепер у міста є спеціальні машини», – сказав Михайло Лисенко.

Заступник міського голови наголосив, що очисні споруди потребують ремонту та очищення ще в кількох районах Дніпра, крім АНД:
«На вул. Плеханова у нас є два самопливних колектори, проте один з них вже не працює через свій вік. Коли у місті сильна злива, на вулицю Плеханова, як у найнижчу точку міста, стікає вода і там утворюються калюжі. Це питання також плануємо вирішувати. Ще одна проблема – житлові масиві Ломівський, Кам’янський та Лівобережний. Зливові колектори тут є, проте вони нікуди не ведуть, хоча, відповідно до проекту, повинні вести до озера Куряче. Зараз вода потрапляє до цих очисних споруд і дренує, що негативно впливає на фасади та фундаменти будівель. Цього року ми плануємо вирішити й цю проблему», – сказав посадовець.

Наразі, за словами Михайла Лисенка, організації, що займалися прибиранням снігу в місті, очищають зливові колектори. Роботи виконані приблизно на 65%.

Повний випуск програми «Васильївський острів» можна переглянути за посиланням. Повтор – 16 лютого, о 22-00, на 11 телеканалі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...