App Store Google Play

Російський доброволець Сімонова отримає українське громадянство впродовж місяця

16.02.2017 19:30
Російський доброволець Сімонова отримає українське громадянство впродовж місяця

Росіянка Ольга Сімонова, яка чекає на українське громадянство з літа, має отримати його на наступному засіданні комісії з питань громадянства при президентові. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Радіо Свобода".

Росіянка Ольга Сімонова приїхала в Україну з Челябінська ще в кінці 2014 року. Від січня 2015 до березня 2016 року вона працювала медиком-волонтером у добровольчих підрозділах МВС, батальйоні «Золоті ворота» і полку «Дніпро-1», а також парамедиком у бригаді Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова.

Влітку 2016 року подання на надання Сімоновій громадянства написала в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. Пізніше доброволець пройшла перевірку СБУ і навіть надала необхідну довідку про несудимість із Росії.

В очікуванні українського громадянства росіянка Ольга Сімонова вступила до лав Збройних сил України – наприкінці 2016 року вона підписала контракт як іноземний громадянин. Закон про службу іноземних громадян в українській армії вступив в силу восени 2015 року. Станом на серпень 2016-го цією процедурою скористалося понад сто осіб. Під час підписання контракту армія перевіряє, чи законно кандидати перебувають в Україні і чи не мають вони судимостей.

«Сьогодні в мене є дозвіл на тимчасове проживання. Навіть на постійне проживання дозвіл не дають – кажуть, що немає для цього підстав. У мене немає порушень законодавства, ані російського, ані українського, багато разів всі документи перевіряли», – розповіла Сімонова виданню.

Раніше Адміністрація президента повернула документи в Державну міграційну службу на доопрацювання. На добровольця доведеться писати нове подання. У самій комісії з питань громадянства  уточнили: проблема у поданні в. о. міністра охорони здоров’я – документ був оформлений неналежним чином, і його мають переробити. 

«Заступник начальника Державної міграційної служби України повідомила мені, що у поданні від міністра була помилка. Зараз готується нове подання, і коли міграційна служба його отримає, пакет документів передадуть у комісію для розгляду. Розглядати планують уже на наступній комісії. Зазвичай ми збираємось не менше ніж раз на місяць, і в лютому ще не збиралися», – розповів народний депутат Валерій Пацкан.

В міністерстві говорять: нове подання вже готується. За інформацією радника в. о. міністра охорони здоров’я Геннадія Друзенка, Уляна Супрун має намір підписати новий документ до кінця цього тижня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...