App Store Google Play

Дніпряни відсвяткують День жінок та дівчат у науці

16.02.2017 13:40
Дніпряни відсвяткують День жінок та дівчат у науці

Цими вихідними дніпряни відзначать День жінок та дівчат у науці. Про це під час прес-конференції розповіла начальник відділу департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Ірина Шумік, передає Дніпроград з місця подій.

Жінці у науці не місце, вважали в радянські часи. Але й нині такі упередження все ще існують. Серед ректорів вишів ІІІ-ІV рівня акредитації лише 9% жінок. Дослідження центру CEDOS показало: чим вищий академічний рівень, тим менше у ньому дівчат. Утім, вони показують не гірші результати, ніж чоловіки.

"День жінок та дівчат у науці - це міжнародне свято, досить молоде, адже запроваджене Резолюцією 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН від 22 грудня 2015. У Дніпрі проект запропонований Радою молодих вчених Дніпропетровської області, який отримав підтримку Департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОДА в рамках конкурсу "Молоді вчені-Дніпропетровщині" - розповіла Ірина Шумік.

День жінок та дівчат в науці у Дніпрі відзначається вперше, організатори сподіваються, що таким заходом зможуть зацікавити більше жінок до науки.

"18 лютого ми плануємо провести відзначення міжнародного Дня дівчат та жінок у науці в Дніпрі. В рамках заходу відбудеться презентація соціологічних досліджень стосовно сприйняття жіноцтва у середовищі науковців та у студентському оточенні, відкриті дискусії з провідними викладачками та дослідницями області та України, майстер-класи для молодих вчених", - розповіла переможниця проекту «Жінко, твоє місце…в лабораторії».

Охочих відсвяткувати цей день чекатимуть 18 лютого з 11.00 до 17.00 за адресою: м. Дніпро, другий поверх відкритого простору «Coworking 365» на пр. Д. Яворницького, 49. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...