App Store Google Play

Блокада "торгівлі на крові": результати поіменного голосування

16.02.2017 12:00
Блокада "торгівлі на крові": результати поіменного голосування

Учора у Днпровській міськраді розглянули два проекта, що стосувались питання блокади залізничних транспортних шляхів до тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей.

Депутат від фракції БПП "Солідарність" Каміль Примаков запропонував засудити блокаду постачання коксового вугілля з окупованих територій та залізної руди - до них. За його проект звернення до Кабміну та Верховної Ради з другої спроби проголосували 36 обранців.

Проект протилежного звернення "Щодо підтримки блокади тимчасово окупованих територій" був внесений депутатом Анастасією Староскольцевою і  підтриманий 25 депутатами.

Нижче наводимо результати поіменного голосування за обидва проекти.

 За проект Каміля Примакова:

"За"
1. Катерина Збарська (Громадська сила)
2. Загід Краснов (Громадська сила)
3. Ігор Лаппо (Громадська сила)
4. Станіслав Кушнір (Громадська сила)
5. Абдула Ельдаров (Громадська сила)
6. Руслан Краснов (Громадська сила)
7. Дмитро Хозін (БПП)
8. Северин Маринчук (БПП)
9. Максим Кучугура  (БПП)
10. Каміль Примаков (БПП)
11. Олександр Шикуленко (БПП)
12. Михайло Гороховський (БПП)
13. Володимир Федоренко (УКРОП)
14. Сергій Пустовий  (За Дніпропетровськ)
15. Анжеліка Пилипенко (За Дніпропетровськ) 
16. Наталія Демідова (За Дніпропетровськ) 
17. Василь Губерт (За Дніпропетровськ)
18. Дмитро Безуглий (За Дніпропетровськ) 
19. Володимир Ікол (За Дніпропетровськ) 
20. Руслан Вишневецький (За Дніпропетровськ) 
21. Микола Царенко (За Дніпропетровськ)
22. Віктор Яровий (За життя)
23. Тетяна Каптєлова  (Опоблок)
24. Назарій Постольник (Опоблок)
25. Олександр Турчин (Опоблок)
26. Сергій Суханов (Опоблок)
27. Наталія Пилипенко (Опоблок)
28. Олена Степанян (За життя) 
29. Вадим Рублівський (Опоблок)
30. В’ячеслав Сергєєв (За життя)
31. Сергій Нікітін (За життя)
32. Михайло Глікман (Опоблок) 
33. Людмила Селіванова (Опоблок) 
34. Наталія Луценко (За життя)
35. Наталія Начар’ян (Опоблок)
36. Олександр Сирота (Опоблок)

"проти"
1. В’ячеслав Мішалов (Самопоміч)
2. Юрій Акуленко (Самопоміч)
3. Олександр Купрієнко (Самопоміч)
4. Олександр Лигін (Самопоміч)
5. Артем Хмельников (Самопоміч) 
6. Михайло Кутузов  (УКРОП)
7. Павло Головаха (УКРОП)
8. Юлія Дмитрова (УКРОП)
9. Анастасія Староскольцева (позафракційна)
10. Євген Кривошеєв (УКРОП)
11. Михайло Лисенко (УКРОП) 
12. Микола Слободянюк (УКРОП)
13. Володимир Панченко (УКРОП)
14. Олег Максюта (УКРОП)
15. Олег Григорук (За Дніпропетровськ)

"утримались"

1. Ігор Маковцев (УКРОП)
2. Катерина Буря (УКРОП)
3. Олександр Черкаський (УКРОП) 
4. Олександр Санжара (УКРОП) 
5. Артем Павлов (УКРОП) 
6. Євгенія Дитятківська (УКРОП)
7. Геннадій Глядчишин (УКРОП) 
8. Григорій Гельфер (УКРОП)
9. Олег Тупиця (УКРОП)

Не голосували
1. Дмитро Погребов (позафракційний)
2. Віталій Верба (Громадська сила)

За проект Анастасії Староскольцевої: 

"за"
1. В’ячеслав Мішалов (Самопоміч)
2. Юрій Акуленко (Самопоміч)
3. Олександр Купрієнко (Самопоміч)
4. Олександр Лигін (Самопоміч)
5. Артем Хмельников (Самопоміч)
6. Дмитро Погребов (позафракційнй)
7. Михайло Кутузов (УКРОП)
8. Павло Головаха (УКРОП)
9. Ігор Маковцев (УКРОП)
10. Катерина Буря (УКРОП)
11. Юлія Дмитрова (УКРОП)
12. Анастасія Староскольцева (позафракційна)
13. Євген Кривошеєв  (УКРОП)
14. Михайло Лисенко (УКРОП)
15. Микола Слободянюк (УКРОП)
16. Володимир Федоренко (УКРОП)
17. Олександр Черкаський (УКРОП)
18. Олександр Санжара (УКРОП)
19. Володимир Панченко (УКРОП)
20. Олег Максюта (УКРОП)
21. Артем Павлов (УКРОП)
22. Євгенія Дитятковська (УКРОП)
23. Григорій Гельфер (УКРОП)
24. Олег Тупиця (УКРОП)
25. Олег Григорук (За Дніпропетровськ)

"проти"

1. Каміль Примаков (БПП)
2. Михайло Гороховський (БПП)
3. Максим Кучугура (БПП)

"утримались"

1. Катерина Збарська (Громадська сила)
2. Ігор Лаппо (Громадська сила)
3. Северин Маринчук (БПП)
4. Наталя Демидова (За Дніпропетровськ)
5. Василь Губерт (За Дніпропетровськ)
6. Дмитро Безуглий (За Дніпропетровськ)
7. Володимир Ікол (За Дніпропетровськ)
8. Руслан Вишневецький (За Дніпропетровськ)
9. Сергій Суханов (За Дніпропетровськ)
10. Михайло Глікман (За Дніпропетровськ)
11. Наталя Луценко (За життя)
12. Олександр Сирота (За Дніпропетровськ)
13. Наталя Начар’ян (За Дніпропетровськ)
14. Олександр Шикуленко (БПП)

 

Не голосували

1. Геннадій Глядчишин (УКРОП)
2. Наталія Пилипенко (За Дніпропетровськ)
3. Олена Степанян (За життя)
4. Вадим Рублевський (За Дніпропетровськ)
5. В’ячеслав Сергєєв  (За життя)
6. Сергій Нікітін (За життя)
7. Назарій Постольник (За Дніпропетровськ)
8. Олександр Турчин (Опоблок)

9. Тетяна Каптєлова
10. Анжеліка Пилипенко (За Дніпропетровськ)
11. Сергій Пустовий (За Дніпропетровськ)
12. Дмитро Хозін (БПП)
13. Віталій Верба (Громадська сила)
14. Руслан Краснов (Громадська сила)
15. Станіслав Кушнір (Громадська сила)
16. Абдула Ельдаров (Громадська сила)
17. Загід Краснов (Громадська сила)

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...