App Store Google Play

22 кандидати з Дніпропетровщині складають іспит до Верховного Суду

16.02.2017 17:00
22 кандидати з Дніпропетровщині складають іспит до Верховного Суду

Сьогодні, 16 лютого, 22 кандидати з Дніпропетровщини складатимуть іспит на найвищу суддівську посаду – суддів нового Верховного Суду. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

У конкурсі на посади суддів Верховного Суду представники Дніпропетровської області – серед лідерів за кількістю кандидатів. З-поміж 625 учасників, яких допустила до конкурсу Вища кваліфікаційна комісія суддів, 22 – з Дніпропетровщини. 

Зазначимо, у рамках судової реформи в Україні триває конкурс на посади суддів нового Верховного Суду, що розпочався 7 листопада 2016 року. 

Вперше претендувати на посади суддів ВС могли не тільки судді, а й адвокати та науковці, що мають десятилітній професійний стаж. Крім того, доступ до контролю за процесом обрання нових суддів отримала громадськість - створено Громадську раду доброчесності.

Конкурс на посади суддів Верховного Суду складається з декількох етапів: сьогодні кандидати на посади суддів Верховного Суду складатимуть анонімне письмове тестування, а 21 лютого виконуватимуть практичне завдання.

Розподіл кандидатів з Дніпропетровської області за касаційними судами Верховного Суду виглядає наступним чином:

  • На посади суддів Касаційного адміністративного суду – 5 особи;
  • На посади суддів Касаційного господарського суду – 3 особи;
  • На посади суддів Касаційного кримінального суду – 7 осіб;
  • На посади суддів Касаційного цивільного суду – 7 осіб.

Серед кандидатів-дніпрян подальшу участь у конкурсі беруть 17 суддів, 3 адвокати та 2 науковців. З них – 9 жінок та 13 чоловіків. Наймолодшому кандидату 36 років, а найстаршому – 56. 

Зазначимо, доступний поіменний перелік кандидатів, допущених до складання кваліфікаційного оцінювання. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...