App Store Google Play

Впровадження е-квитка не вирішить транспортні проблеми Дніпра, - Іван Васючков

15.02.2017 09:00
Впровадження е-квитка не вирішить транспортні проблеми Дніпра, - Іван Васючков

Останнім часом все більше українських міст, зокрема Дніпро, намагаються як можна скоріше впровадити е-квитки у комунальному транспорті. Міська влада покладає великі надії на ефективність, так званої, транспортної реформи. Але припущення, що е-транспорт виправдає ці сподівання, викликає чималі сумніви. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Facebook громадського активіста Івана Васючкова.

"Якщо переглянути бюджети нашого міста за останні 10 років, то можна помітити одни дивну закономірність - в них відсутній рядок "компенсація за пільговий проїзд" місцевому електротранспорту. Крім того, покрити усю суму компенсації з місцевого бюджету неможливо, тому що вона значно вище тієї суми, яка щорічно вноситься в уставний фонд. Винна у тому система обліку пільговиків, а вірніше - її відсутність. Кожного року протягом останніх десятиліть електротранспорт недоотримує величезні кошти, що сильно позначається як на рухомому складі, так і на загальному зншенні транспортних колій", - інформує Іван Васючков.

За його словами, все може змінитися після впровадження е-квитка: повноцінний контроль за пасажирами дасть точні цифри по кількості пільговиків, а це означає, що з'явиться можливість повноцінно компенсувати електротранспорту втрати. Проте, це можливо лише за умови, що прийнята система е-квитка буде повністю відповідати сучасним вимогам автоматизованої системи обліку оплати проїзду.

"На даний час жодне із міст України не обрало курс на повноцінну систему е-квитка. Те, що впроваджують зараз - усього лиш примітивна схема, яка мало чим відрізняється від роботи з кондуктором. Крім того, більшість міст закупляє "е-приладдя" на гроші місцевого бюджету, ігноруючи кошти інвесторів",- пояснює громадський активіст.

Крім того, е-квитки планують впроваджувати виключно в комунальному автотранспорті. Приватні ж первізники зі своїми "спрінтерами" під інформатизацію не підпадають.

Таким чином, на думку громадського активіста, змін на краще поки що чекати зарано, а транспортна реформа в Україні і Дніпрі зокрема потребує значного допрацювання. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...