App Store Google Play

У Дніпрі розпочалася чергова вісімнадцята сесія міськради

15.02.2017 10:20
У Дніпрі розпочалася чергова вісімнадцята сесія міськради

Сьогодні, 15 лютого, у Дніпрі розпочалося засідання вісімнадцятої чергової сесії Дніпровської міської ради VІІ скликання. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

На початку сесії секретар міської ради В'ячеслав Мішалов зачитав доручення від міського голови Бориса Філатова провести сесію і відкрив її. Сам Філатов пояснив свою відсутність одноденним відрядженням.

За традцією, розпочали сесію з хвилини мовчання за загиблими в зоні антитерористичної операції та привітанням іменинників.

На сесії планують розглянути звернення депутатів до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, питання щодо затвердження Міської цільової програми «Картка дніпрянина» та комплексної програми соціального захисту мешканців міста на 2017-2021 рр., а також ухвалити програму зайнятості населення міста до 2021 року.

Також у порядку денному – питання про увічнення пам’яті героїв полку «Дніпро-1», про іменні стипендії міського голови активній молоді міста, про внесення змін та доповнень у програму підтримки учасників АТО та членів їхніх сімей «Родина героя» на 2017-2021 рр. 

Зазначимо, у приміщенні сесійної зали невідомі повісили плакат з надписом "Діма, поверни бідним жінкам гроші", певно, адресований Дмитру Погребову, якого нещодавно викрили у величезній шахрайській афері.

Усього на початок сесійного засідання в залі зареєструвалися 61 депутата. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...