App Store Google Play

Каміль Примаков змусив міськраду Дніпра засудити блокаду торгівлі з терористами

15.02.2017 12:40
Каміль Примаков змусив міськраду Дніпра засудити блокаду торгівлі з терористами

Під час вісімнадцятої чергової сесії Дніпровської міської ради VІІ скликання розглянули два депутатських звернення щодо торгівельної блокади. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Депутат від фракції БПП "Солідарність" Каміль Примаков запропонував засудити блокаду постачання коксового вугілля з окупованих територій та залізної руди - до них. Депутат розкритикував блокаду Донбасу шляхом перекриття залізничних переїздів, оскільки, на його думку, вона, створює проблеми для енергопостачання України.
 
"Це нанесе серйозний збиток нашій державі. Без вугілля лишаться всі регіони України. Після рішення підуть віялові відключення усіх населенних пунктів, а великі заводи зупиняться", - нажахав депутатів Примаков. 
 
В свою чергу, депутат Володимир Панченко наголосив, що альтернатива донецькому вугіллю є. А заяви про дефіцит вугілля через блокаду Донбасу є маніпуляцією.
 
"Скандал з вугіллям продовжується з початку війни. І нам вже пояснювали, що дуже довго буде йти вугілля з Південної Африки або Австралії, і що його можна купувати лише за ціною 120 доларів. На сьогодні збанкрутувало факично 70 відсотків вугільної промисловості світу через те, що ціна впала спочатку до 40 доларів, сьогодні - 58 доларів, з урахуванням доставки в Україну - 65. Це питання істерично підіймається тому, що Міністерство енергетики не хоче за два місяці закупити вугілля за світовою ціною. Альернатива донецькому вугіллю є і це все можна вирішити без шкоди наших споживачів", - наголосив Панченко.
 
Хоча з першого разу пропозиція Примакова була відхлена депутатським корпусом, заступник голови Дніпропетровської ОДА наполіг на його переголосуванні. Неочікувану підтримку Камілю Юрійовичу надав керівник фракції "Громадська сила" Загід Краснов. Як наслідок - питання було переголосовано і завдяки голосам "Опозиційного блоку", "Громадської сили" та їх політичних партнерів з БПП, пройшло.
 
До цього фракція БПП підтримала прохання Краснова виключити з порядку денного пункт "Про затвердження Положення про управління реклами Дніпровської міської ради". Як наслідок - другу сесію поспіль міськрада не може розпочати наведення порядку на ринку зовнішньої реклами, де основним гравцем є Краснов.
 
Вже за півгодини проект протилежного звернення "Щодо підтримки блокади тимчасово окупованих територій", внесене депутатом Староскольцевою, було підтримано лише 25 депутатами. Підтримку цього рішення забезпечили фракції "Укроп" та "Самопоміч".
 
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...