App Store Google Play

Каміль Примаков змусив міськраду Дніпра засудити блокаду торгівлі з терористами

15.02.2017 12:40
Каміль Примаков змусив міськраду Дніпра засудити блокаду торгівлі з терористами

Під час вісімнадцятої чергової сесії Дніпровської міської ради VІІ скликання розглянули два депутатських звернення щодо торгівельної блокади. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Депутат від фракції БПП "Солідарність" Каміль Примаков запропонував засудити блокаду постачання коксового вугілля з окупованих територій та залізної руди - до них. Депутат розкритикував блокаду Донбасу шляхом перекриття залізничних переїздів, оскільки, на його думку, вона, створює проблеми для енергопостачання України.
 
"Це нанесе серйозний збиток нашій державі. Без вугілля лишаться всі регіони України. Після рішення підуть віялові відключення усіх населенних пунктів, а великі заводи зупиняться", - нажахав депутатів Примаков. 
 
В свою чергу, депутат Володимир Панченко наголосив, що альтернатива донецькому вугіллю є. А заяви про дефіцит вугілля через блокаду Донбасу є маніпуляцією.
 
"Скандал з вугіллям продовжується з початку війни. І нам вже пояснювали, що дуже довго буде йти вугілля з Південної Африки або Австралії, і що його можна купувати лише за ціною 120 доларів. На сьогодні збанкрутувало факично 70 відсотків вугільної промисловості світу через те, що ціна впала спочатку до 40 доларів, сьогодні - 58 доларів, з урахуванням доставки в Україну - 65. Це питання істерично підіймається тому, що Міністерство енергетики не хоче за два місяці закупити вугілля за світовою ціною. Альернатива донецькому вугіллю є і це все можна вирішити без шкоди наших споживачів", - наголосив Панченко.
 
Хоча з першого разу пропозиція Примакова була відхлена депутатським корпусом, заступник голови Дніпропетровської ОДА наполіг на його переголосуванні. Неочікувану підтримку Камілю Юрійовичу надав керівник фракції "Громадська сила" Загід Краснов. Як наслідок - питання було переголосовано і завдяки голосам "Опозиційного блоку", "Громадської сили" та їх політичних партнерів з БПП, пройшло.
 
До цього фракція БПП підтримала прохання Краснова виключити з порядку денного пункт "Про затвердження Положення про управління реклами Дніпровської міської ради". Як наслідок - другу сесію поспіль міськрада не може розпочати наведення порядку на ринку зовнішньої реклами, де основним гравцем є Краснов.
 
Вже за півгодини проект протилежного звернення "Щодо підтримки блокади тимчасово окупованих територій", внесене депутатом Староскольцевою, було підтримано лише 25 депутатами. Підтримку цього рішення забезпечили фракції "Укроп" та "Самопоміч".
 
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...