App Store Google Play

У Дніпрі діти та дорослі забезпечені вакциною проти інфекційних хвороб

15.02.2017 21:30
У Дніпрі діти та дорослі забезпечені вакциною проти інфекційних хвороб

Сьогодні, 15 лютого, під час прямої телефонної лінії у приміщенні міської ради доктор медичних наук, професор кафедри інфекційних хвороб Дніпропетровської медичної академії Віктор Маврутенков та головний лікар Дніпровського міського центру здоров'я Алла Толчинська відповідали на питання щодо вакцинації проти інфекційних хвороб. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Віктор Маврутенков наголосив, що інфекційні хвороби є невід’ємною частиною нашого життя, протягом всієї історії існування людства одні захворювання і збудники інфекцій змінювалися іншими, поряд з чим виникали нові проблеми їх профілактики.

"На даний момент ризик зараження різними інфекційними захворювання залишається досить високим, а поширення хвороби деколи приймає глобальні масштаби, тому на сьогоднішній день проблема проведення профілактичних заходів захворювань, як і раніше актуальна", - розповів Маврутенков.

Лікарі наголосили, що Дніпропетровщина на 100 відсотків забезпечена вакцинами проти інфекційних хвороб. Крім того, фахівець зауважив, що вакцини є безпечними та сертифікованими. Індивідуальні реакції організму можуть бути, вони передбачені виробником і важких наслідків для здоров'я людини не мають.

Алла Толчинська наголошує, що сьогодні питання вакцинації дітей як ніколи актуальне, адже на даний момент питання захворюваності на кір набуває ажіотажу. Від захворювання страждають як діти, так і дорослі. За даними, у Дніпропетровській області від кору померли 10 осіб, серед яких двоє дорослих та маля віком в 1рік 6 місяців.

"Слід наголосити, що усі ці особи раніше не були привиті. Ми маємо вести активну пропаганду щеплень.  Перш за все лікарям треба вчитися спілкувати з пацієнтами на зрозумілій мові, пояснюючи, що таке вакцинація і навіщо вона потрібна. З іншого боку, батьки вірять неправдивої інформації, поширюваної в ЗМІ та соціальних мережах", - розповіла Толчинська.

Лікарі впевнені, для того, щоб досягти європейського рівня охоплення щепленнями, необхідні: готовність системи охорони здоров'я, наявність вакцин та розуміння батьками значення вакцинації.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...