App Store Google Play

Центр міжнародного грантрайтінга при ДніпроОДА запускає проект з вивчення іноземних мов

15.02.2017 11:40
Центр міжнародного грантрайтінга при ДніпроОДА запускає проект з вивчення іноземних мов

Від англійської й французької до грецької й китайської – вивчення будь-якої мови просто та безкоштовно. Така перспектива відкривається перед учасниками АТО, переселенцями, дітьми-сиротами та малозабезпеченими. Для них мовні курси – від Центру міжнародного грантрайтінга при ДніпроОДА. Учасники проекту можуть протягом року безкоштовно користуватися платформою LingQ.

Бійці АТО, переселенці, діти-сироти та малозабезпечені запрошуються на безкоштовні мовні курси. Їх організовує Центр грантрайтінга при ОДА.

Для цього не потрібно ходити на уроки до аудиторії чи займатися за підручниками. Вивчення та вдосконалення іноземної полегшить освітній портал LingQ. З ним можна опанувати 14 різних іноземних мов.

«Сайт започаткував канадець Стів Кауфман. Він і запропонував організувати безкоштовні курси для переселенців, АТОвців, малозабезпечених. Центр грантрайтінга при ДніпроОДА ідею підтримав. Учасники проекту можуть користуватись платформою для вивчення будь-якої мови безкоштовно протягом року. Сайт підходить як для початківця, так і для тих, хто вільно володіє іноземною», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Вивчати іноземну мотивують цікаві матеріали, велика бібліотека статей, історій, інтерв'ю. Розширити словниковий запас дозволяють радіопрограми та твори мовою оригіналу. На сайті можна зав’язати знайомство з носієм мови.

Творець LingQ Стів Кауфман розмовляє 16-ма мовами. «До 17 років я володів тільки англійською. У школі десять років вивчав французьку, але ледве міг зв'язати два слова. Тоді розробив власний метод оволодіння мовою. Він не передбачає занять у класі і запам'ятовування граматичних правил. Все, що потрібно, – бажання спілкуватися і правильний підхід», – каже Стів Кауфман.

Стати учасником проекту просто. Для цього слід заповнити форму за посиланням. Потім на вашу електронну адресу надійде купон із кодом. Ці дані треба внести при реєстрації на сайті LingQ – і безкоштовне користування курсами відкрито.

Реєстрація триває до 12 березня. Встигніть зареєструватися і ви.

Центр грантрайтінга при ОДА працює з осені 2015-го. Він розробляє і втілює проекти, під які залучає міжнародні кошти. Ключові сфери – енергоефективність, підтримка малого та середнього бізнесу, децентралізація. Окрема увага – проектам з підтримки учасників АТО та переселенців.

Цікаві ідеї вітаються в Центрі міжнародного грантрайтінга за адресою: Дніпро, пр. О.Поля, 1, ОДА, тел.: (056) 742-70-73.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...