App Store Google Play

Погрєбов купив будинок в Німеччині за позичені у дніпровських кредиторів гроші?

15.02.2017 09:40
Погрєбов купив будинок в Німеччині за позичені у дніпровських кредиторів гроші?

Ресторатор і екс-чиновник дніпровської мерії Дмитро Погрєбов разом з дружиною володіє нерухомістю не лише в Україні, а й за її межами. Дніпровські квартири і будинки скандального сімейства вже заарештовані за борги. Тепер така ж доля може спіткати і закордонний особняк сім'ї депутата міськради. Адже не виключено, що будинок міг з'явитися у власності Дмитра Погрєбова в результаті кредитних махінацій.

Родина Погрєбова володіє особняком у Німеччині. Він знаходиться в місті Вісбаден, на Ам Бірнбаум, 45а.

Родинний маєток ресторатора і його дружини має 4 поверхи, а також мансарду з видом на місто. На стіні будинку власники, які в Дніпрі зуміли провернути аферу на мільйон доларів, встановили український прапор.

«Я радий, що пан Погрєбов є таким патріотом, але, можливо, за чужі кошти. Думаю, що найближчим часом, в рамках позову, арешт буде накладено і на це майно», - повідомив адвокат Олексій Шевчук, який захищає інтереси жителів Дніпра, у яких подружжя позичали гроші, прикриваючись необхідністю допомоги армії. Кредитні кошти спрямовувалися на підтримку бізнесу (магазинів дорогого одягу) і добробуту родини Погрєбова.

На поштовій скриньці особняка значаться прізвища самого пана Погрєбова, а також його дружини Сніжани Падалко.

Нагадаємо, що 14 лютого в ході прес-конференції адвокат Олексій Шевчук оприлюднив аудіозаписи ресторатора і його дружини Сніжани з кредитором на ім'я Тетяна. Із записів випливає, що подружжя цілеспрямовано водить жінку за ніс, раз у раз перекладаючи зобов'язання друг на друга.

Нові подробиці «кредитного» справи Погребова миттєво сколихнули соцмережі. Так, користувач з ім'ям Вікторія Ігорівна порадила дружині ресторатора продати частину свого елітного автопарку, щоб повернути кредит.

«А я все думала, хто це у нас такі сусіди круті з пунктом охорони. Так Сніжана продала б свій спорт-кабріолет «Ягуар» або, в гіршому разі, «Порш». І якраз на борги вистачило б », - написала жінка.

Відомо, що в січні суд заарештував майно Дмитра Погребова і його дружини за борги. Під арешт потрапили дві квартири, площею 175 і 71 кв. м., три нежитлових приміщення і 4 будинки з земельними ділянками.

Якщо родина не компенсує свої боргові зобов'язання, їх може чекати кримінальна відповідальність.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...